Pavel Pokorný

zpět na seznam lektorů

Pavel Pokorný

Pavel Pokorný

Pavel je pracovitý lektor se zápalem pro učení a jazyky obecně. Kromě češtiny dokonale ovládá i angličtinu a španělštinu a má více jak 5 let praxi s výukou těchto jazyků. Potkávat ho můžete na Ptýrově, v Mladé Boleslavi nebo při Skype hodinách. Pavel se rád neustále učí novým věcem a zlepšuje se. Na španělské univerzitě vystudoval anglickou filologii, takže má dobrou znalost anglického jazyka, literatury a kultury anglicky mluvících zemí. Mezi učitelské kurzy, které absolvoval, patří mezinárodně uznávaná CELTA, Teaching Very Young Learners, Teaching Young Learners and Teenagers a Teach Business English.
Pavel šest let studoval a pracoval ve Španělsku. Po návratu úspěšně složil zkoušku ze španělského jazyka a získal diplom DELE na úrovni C2. Pravidelně navštěvuje různé semináře, workshopy a konference, kde se snaží získat nové poznatky, které by mohl posléze využít se svými studenty.
Kdyby nebyl učitelem cizích jazyků, pravděpodobně by se věnoval gastronomii, protože má rád dobré jídlo a kávu. Anebo by prodával tenisky.
Pavel se své hodiny snaží přizpůsobit potřebám studentů, ať už se připravují na nějakou zkoušku, chtějí žít v zahraničí, nebo se učí daný jazyk jen tak pro radost.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web