Kdo jsme?

Jediným předmětem naší činnosti je vzdělávání a věnujeme mu tak veškerou svoji energii už od roku 1989. Za svůj dlouholetý úspěch vděčíme zejména svému vlastnímu netradičnímu způsobu zrychleného učení cizím jazykům. Vrcholných výsledků dosahují zejména absolventi pobytových kurzů angličtiny, které pořádáme v Institutu pro zrychlené učení Hampson na statku v Ptýrově.

Sídlo firmy v centru Mladé Boleslavi

Sídlo firmy v centru Mladé Boleslavi

Jsme jedna z prvních soukromých firem na poli mimoškolního vzdělávání v České republice. Manželé Pavel a Iva Sudíkovi založili již v listopadu 1989 firmu P&A Consultants, kterou později transformovali na právnickou osobu a pojmenovali Hampson CS Ltd. na počest paní Dorothy Hampson z Kanady, která u nás působila jako lektor a poradce v letech 1991‑1993.

Naším předmětem činnosti je výhradně vzdělávání. Specializujeme se zejména na velmi intenzívní kurzy angličtiny. Docházkovým způsobem učíme také němčinu a češtinu pro cizince. Jazykové kurzy pořádáme nejen pro dospělé, ale i pro všechny věkové kategorie dětí. Jsme jedním z prvních středisek, kde byla zahájena výuka cizích jazyků u předškolních dětí.

Již od prvopočátku naší existence rozvíjíme vlastní Hampson metodu zrychleného učení. Náš způsob výuky je založen zejména na tvořivém a aktivním rozvoji praktických dovedností. Z tohoto důvodu vyučujeme zásadně v malých skupinkách s individuálním přístupem ke každému jednotlivci. Mimořádnou efektivitu dosahujeme mimo jiné citlivým užitím sugestivních prvků a relaxačních technik. Ve všech kurzech využíváme prvky zážitkového učení.

Institut pro zrychlené učení Hampson

Institut pro zrychlené učení Hampson

Je samozřejmostí, že v naší škole nehledáme chyby; hledáme a máme upřímnou radost z toho, co student udělal dobře. Efektivnost naší metody je umocněna dokonalým technickým zázemím a příjemným, netradičním vybavením našich učeben.

Působíme v Mladé Boleslavi, kde máme v centru města pod jednou střechou sídlo společ­nosti, specializované učebny pro velmi intenzivní výuku dospělých, učebny pro každou věkovou kategorii dětí i relaxační místnost se zařízením pro audiovizuální stimulaci.

V Ptýrově, malé vesnici poblíž Mladé Boleslavi, máme areál zemědělské usedlosti, který jsme přestavěli na Institut pro zrychlené učení Hampson. Zde pořádáme zejména týdenní a třídenní velmi intenzivní pobytové kurzy angličtiny.

Internátní kurzy

Pobytové kurzy na Ptýrově

Týdenní velmi intenzivní internátní kurzy angličtiny se konají v malé vesnici Ptýrov poblíž Mladé…

více informací

Docházkové kurzy

Docházková výuka dospělých

Hampson pořádá jazykové kurzy v Mladé Boleslavi, kde má v centru města pod jednou střechou sídlo…

více informací

Zrychlené učení

Zrychlené učení

Naše metoda zrychleného učení představuje efektivní cestu, jak se rychle naučit cizí jazyk.…

více informací


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web