Institut pro zrychlené učení Hampson

Vítejte na stránkách našeho institutu specializovaného na velmi intenzivní pobytové kurzy angličtiny. Najdete zde kompletní a aktuální nabídku naší jazykové školy s možností on-line rezervace. Naše úspěšnost je dána  netradičním způsobem zážitkového učení, úzkou specializací, dlouhodobými zkušenostmi a tím, že děláme svoji práci rádi. Vzdělávání je naším jediným předmětem činnosti. Věnujeme mu tak veškerou svoji energii už od roku 1989.

Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Pokud nehledáte pouze jazykový kurz, ale pečlivě střižený tréninkový balíček, tak zavítejte na stránky V.I.P. English. Tento projekt perfektně padne každému, kdo ví, co chtít od života, žádá jistotu a nadstandardní péči.
přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Rodinné a firemní konstelace jsou poradenskou, sebepoznávací metodou, která je výborná pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů a osobní růst.
přejít na web

Pobytové kurzy pro mládež

Hampson 4TEEN

Známe tolik skvělých způsobů, jak dát vašim dětem příležitost zdokonalit svoji angličtinu a zároveň zažít nezapomenutelný čas se svými vrstevníky.
přejít na web

Pearson Test of English

Pearson Test of English

Chcete mít mezinárodně platnou zkoušku z angličtiny? Institut pro zrychlené učení Hampson je oficiálním zkušebním centrem britské Pearson Language Assessments, opravňující k organizování certifikačních jazykových zkoušek.
přejít na web