Ptýrov

U nás v Hampsonu známe tajemství, jak vás co nejrychleji naučit cizí jazyk a udělat z učení zábavu. Vyučujeme v malých skupinkách a v přátelském prostředí. Výuka probíhá na statku z patnáctého století, který byl speciálně upraven na středisko pro náš způsob výuky. Jeden lektor se zvláštním výcvikem se zde věnuje maximálně čtyřem studentům. Učíme bez stresu, v relaxovaném stavu.

Institut pro zrychlené učení na Ptýrově

Institut pro zrychlené učení na Ptýrově

Našimi klienty bývají velmi zaměstnaní lidé. Vytížení svojí prací do té míry, že obvykle nemají čas navštěvovat běžné docházkové kurzy. Lidé, jejichž čas je zpravidla cennější než vložené školné.

Víme, jak investovaný čas využít co nejvíce. S intenzivní výukou máme více než dvacet let zkušeností. Potřebujeme k tomu mít propracovanou každou maličkost. Jednou z nutných podmínek našeho úspěchu je i vhodné prostředí pro výuku.

Naše pobytové kurzy se konají stranou od civilizace, v Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově – na starém statku, který jsme zrekonstruovali speciálně pro potřeby našeho způsobu velmi intenzivního vzdělávání.

Na statku najdete absolutní klid a soukromí. Vybavení je zcela podřízené výuce angličtiny a statek slouží výhradně k tomuto účelu. V areálu jsou tři učebny včetně relaxační místnosti a krytá venkovní učebna. Studenti během kurzů na statku bydlí v jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hampson zajišťuje i stravování v podobě výborné domácí kuchyně. Studenti mají zajištěnu snídani, teplý oběd a teplou večeři. Po celý den pak mají k dispozici kávu, čaj a chlazené nápoje, čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu a veškeré další základní potraviny. Ke statku patří rozlehlá zahrada, která se využívá nejen k výuce, ale i k dalším speciálním sportovním či relaxačním aktivitám. Studenti zde mají k dispozici sportovní hry a lezeckou stěnu.

V létě se vyučuje venku

V létě se vyučuje venku

Cena kurzů na Ptýrově je all inclusive – zahrnuje kromě školného i náklady na ubytování a celodenní stravování včetně nápojů. Výjimku tvoří alkoholické nápoje, jejichž konzumace se neslučuje s naším pojetím výuky.

Vašimi lektory jsou kmenoví lektoři Hampson se zvláštním výcvikem. Každý kurz je obsazován jak českými lektory, tak rodilými mluvčími. Lektoři se svými studenty tráví v učebním středisku celý týden, respektive tři dny u kratších kurzů.

Při výuce lektoři využívají Hampson metodu zrychleného učení. Její základy spočívají v intenzitě výuky, v pravidelném střídání specifických prvků výuky i v cílené snaze o to, aby výuka probíhala bez stresu, v úplném duševním a tělesném uvolnění. Metoda kloubí dynamická a relaxační cvičení s výkladem gramatiky,  běžným procvičováním, propracovanými komunikačními cvičeními, hrami a projekty. Díky tomu dochází k významnému zvýšení schopnosti naučit se cizí jazyk i u jednotlivců, kteří opakovaně nebyli úspěšní u klasických metod vyučování.

Učíte se zde od probuzení do usnutí (výuka probíhá od osmi hodin ráno do deseti hodin večer). Jedinou prioritou je zde výhradně vaše angličtina. Pouze jí věnujeme veškerou svoji energii a podřizujeme na našem statku každý detail.

Vycházíme z toho, že svoboda člověka spočívá v možnosti volby. Ovládáte-li cokoliv lépe než jiní, rozšiřuje se vaše možnost volby. Jsme šťastni, že můžeme dělat práci, která přináší druhým svobodu.

Napsali o nás

Napsali o nás v Reflexu

Ve vesnici Ptýrov nedaleko Mnichova Hradiště silnice končí. Pár domů a ryb­ník, dvacítka stálých…

více informací

Reference

Reference

Není náhoda, že v řadě našich spokojených klientů nechybí jméno čtyřnásob- ného olympijského…

více informací

Internátní kurzy

Pobytové kurzy na Ptýrově

Týdenní velmi intenzivní internátní kurzy angličtiny se konají v malé vesnici Ptýrov poblíž Mladé…

více informací


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web