Barbora Dlasková

zpět na seznam lektorů

Barbora Dlasková

Barbora Dlasková

Báru baví učení angličtiny především kvůli lidem, se kterými se setkává. Věří, že pokud se studenti zabývají při hodinách tématy, která je zajímají, efektivněji si jazyk osvojí. Snaží se tedy svou výuku přizpůsobit tomu, o co mají její studenti zájem a doplňuje hodiny různorodými praktickými aktivitami a doplňkovými materiály. Zaměřuje na vyjadřovací schopnosti a na to aby pomohla studentům dosáhnout stavu, kdy jazyk není cílem, ale nosičem myšlenek. Je ráda, když může být při výuce parťákem spíše než " přísnou učitelkou". Věří, že v přátelské a povzbuzující atmosféře se studenti lépe zbaví ostychu z mluvení, který často bývá největším problémem.
Bára vystudovala angličtinu na pedagogické fakultě univerzity Karlovy v Praze. Své studium pak rozšířila na univerzitě ve Vídni, kde se specializovala na učitelství angličtiny jako druhého jazyka. Angličtina a jazyky jí nepřestávají bavit a neustále se snaží dále vzdělávat.
V osobním životě se Bára považuje za introverta a není ráda středem pozornosti. Velkou vášní je pro Báru její kolo a nejlepší odpočinek pro ni znamená víkend, kdy ráno s přáteli vyjedou a večer se vyčerpaní vrátí. Na kole se jí líbí svoboda a možnost vnímat krajinu kolem sebe, což je pro ni (společně s pivem a dobrým obědem) tou nejlepší satisfakcí. Kromě pohledu ze sedla má Bára ráda přírodu ve všech podobách i při procházkách a výletech.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web