Pavel Sudík

zpět na seznam lektorů

Pavel Sudík

Pavel Sudík

Vystudoval ekonomii, počítače a něco čemu by se dnes řeklo management. Své obzory si ale postupně rozšiřoval vážným i méně vážným studiem hlubinné psychologie a metod motivace lidí. Přišel tak na chuť i takovým věcem jako jsou šamanismus nebo chození po žhavém uhlí.

V roce 1989 založil společně s manželkou Ivou vzdělávací institut, který je dnes jednou z předních jazykových škol v republice. Více než dvacet let jak ředitel Hampsonu udával směr jeho vývoje a dodnes se na vedení institutu aktivně podílí, ačkoliv se v současné době věnuje převážně svým motivačním workshopům, koučování a hypnoterapii.

Při své individuální práci s klienty využívá více než dvacetileté zkušenosti z oblasti motivace, ale i background aktivního profesionálního kouče (je držitelem mezinárodní certifikace kouče pro metodologii koučování podle pravidel mozku - Results Coaching, Austrálie).

Absolvoval čtyřletý výcvik ericksonovské hypnotické a nehypnotické strategické psychoterapie (akreditováno psychiatrickou společností České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně).

Ve své praxi zužitkovává znalosti systemického neuro-lingvistického programování (NLP), které studoval na NLP akademii Erickson College Vancouver. Prošel také dvouletým výcvikem systemických konstelací u Johanna Zeilhofera.

Je žákem slavného amazonského šamana Dona Guillermo, jehož znalosti a léčitelské schopnosti již léta využívá španělská Královská akademie věd.

Miluje takové věci jako chodit po žhavém uhlí bosou nohou - firewalk je jeho vášeň a věnuje se jí řadu let. Jako první (a patrně jediný) v České republice má certifikaci amerického Firewalking Institute of Research and Education.
Obdivuje díla a práci velikánů jakými jsou Stanislav Grof, Gregory Bateson, Bert Hellinger nebo Milton Erickson.

Již delší dobu má jednu ženu, tři děti a stále se rozrůstající počet vnoučat. Cítí se být humanistou, příčí se mu jakékoliv formy násilí na živých bytostech. Považuje se za introverta a nemá moc rád rychlý pohyb. Nevede zbytečné řeči, má rád tolerantní lidi, amazonskou džungli, Himaláje, olivy, červené víno a procházky naboso v mokrém písku na břehu moře.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web