Karolína Čírtková

zpět na seznam lektorů

Karolína Čírtková

Karolína Čírtková

Karolína je ochotná a trpělivá lektorka, která má vždy dobrou náladu. Miluje, když s ní lidé mluví... a to zároveň vnímá jako velmi důležité při výuce angličtiny. Motivuje tak studenty nebát se udělat chybu. Chyby dělá každý a je lepší se pokusit něco říct, než mlčet.
Karolína absolvovala jazykové studium v Anglii, Bournemouth - Southbourne School of English. Angličtinu studovala i na kurzu v Oxfordu na St Hughs College. Angličtině se věnuje od malička, je to její koníček a velmi jí baví.
Ve svém volném čase se věnuje hudbě, sportu, cestování a přátelům. Studium v zahraničí jí dalo spoustu zkušeností a zážitků, na které ráda vzpomíná, předává je dál a sdílí je s ostatními lidmi. Do budoucna by se chtěla zúčastnit dalších jazykových kurzů v zahraničí a ráda by se ještě jednou vrátila na St Hughs College - nikoliv však jako student, ale už jako organizátor.
Karolína o sobě říká, že ráda tráví čas mezi lidmi, je přátelská a společenská. Důležitá je pro ni komunikace. Těší ji, když se lidé kolem ní cítí dobře a nebojí se mluvit.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web