Štěpán Ulman

zpět na seznam lektorů

Štěpán Ulman

Štěpán Ulman

Štěpán je u studentů oblíbený nejen pro svou vstřícnou povahu a optimismus, ale i díky tomu, že dokáže srozumitelně vysvětlit i ty nejsložitější jevy zapamatovatelným a zábavným způsobem. Má rád, když jsou jeho hodiny veselé a když má možnost nakazit ostatní svou komunikativností a pomoci jim tak zbavit se ostychu z mluvení, které považuje za to hlavní, o co při studiu jazyka jde. Na své práci má rád možnost bavit se s lidmi a pomáhat jim s mnohdy nelehkým studiem cizího jazyka.
Po studiu na gymnáziu úspěšně absolvoval studium angličtiny na SJŠ. Je držitelem státní jazykové zkoušky z angličtiny a je akreditovaným administrátorem mezinárodních jazykových zkoušek organizace ETS Global.
Za svou více jak desetiletou praxi v oboru se stal Štěpán úspěšný u nejširšího spektra klientů - od dětí z mateřských školek po velké strojírenské firmy. U klientů, přátel a kolegů je oblíbený, protože se dovede vcítit do ostatních lidí a má pochopení pro každodenní radosti i starosti.
Mimo výuky angličtiny můžete Štěpána vidět na procházce se svou rodinou, ale také za bicí soupravou, v davu fanynek při koncertech se svou rockovou kapelou. Jako aktivního muzikanta je totiž jeho druhou vášní hudba a texty - většinou anglické. Štěpán má rád lidi a nemá rád smutnou náladu, proto se vždy snaží vytvořit kolem sebe příjemné a pozitivní prostředí.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web