Dana Weberová

zpět na seznam lektorů

Dana Weberová

Dana Weberová

Dana je dobrou duší našeho sekretariátu. Je to většinou první člověk, na kterého v Hampsonu narazíte. Má fenomenální paměť na jména a na tváře - pamatuje si převážnou většinu z mnoha tisíc našich klientů.
Vystudovala knihovnickou školu, chvíli pracovala v knihovně a po mateřské dovolené nastoupila do firmy Hampson v říjnu roku 1992.
Její pracovní náplní je práce s klientem. Od první chvíle, kdy vstoupíte do kanceláře, nebo zavoláte, Vám věnuje plnou pozornost. Vyslechne, co potřebujete a nabídne vám to pravé. Vyřizuje oficiality s přihlášením do kurzu - vybrat peníze, proúčtovat, kontrolovat, zda klient dostává to, co chtěl a za co zaplatil. A opečovávat a opečovávat, aby se studentovi u nás líbilo a rád se k nám vracel.
Připravuje termíny kurzů (rozvrhy) a vše, co s tím souvisí (pozvánky na kurz, učebnice, evidence docházky apod.). Do její pracovní náplně manažera pro studium spadá i práce s "lektorským sborem" - příprava rozvrhů, zajištění učebních pomůcek, školení BZOP a PO a samozřejmě velká snaha, aby se jim dobře a v pohodě učilo.
Dana říká, že ji práce po 99% času baví a naplňuje (zbývající procento si vyhrazuje na formuláře pro státní správu). Pracuje s lidmi, které miluje.
Kdysi dávno hrála tenis (dokonce i závodně), ale posléze zjistila, že je typem spíše kavárenský povaleč a začala razit heslo "hlavně se nezpotit". Hrála amatérsky divadlo a později dokonce i režírovala. Určitě se k tomu chce vrátit, protože se jí stýská. Ráda chodí do divadla, miluje filmy a bez knížek a čtení by si svět nedokázala představit (co taky jiného očekávat od knihovnice...).


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web