Zážitkové kurzy angličtiny pro kolektivy

Věda ví, že převážná část našeho poznání pramení z vlastních zážitků. Víme to i my v Hampsonu a proto vás tak rádi učíme zážitkem. Komunikace s anglickým instruktorem na laně lezecké stěny, instruktáž v angličtině při rituálu přechodu žhavého uhlí, vlastní obchodní prezentace, či divadelní představení v angličtině, společné vaření s rodilými mluvčími, nebo instruktáž kapitána námořní jachty v angličtině – to jsou momenty, které váš mozek nezapomene. Primárním efektem je pro nás vždy vaše angličtina, sekundárními přínosy je následně pocit zajímavě stráveného času a stmelení kolektivu.

Angličtina na vodě

Angličtina na vodě

Zážitkové učení v Hampsonu aplikujeme v menší, či větší míře v každém kurzu. Reálné uplatnění naučené teorie je nedílnou součástí našeho způsobu výuky. Existují však kurzy, které jsou přímo koncipovány tak, abyste se od rána do večera učili anglicky „na vlastní kůži“. A právě tyto kurzy jsou oblíbené u firemních a jiných kolektivů. Nejen pro to, že se nezapomíná angličtina, kterou se v nich naučíte. Ale i proto, že se nezapomíná na výjimečné zážitky, které v kurzu prožijete. A v neposlední řadě i z důvodu, že tyto kurzy napomáhají rozvoji týmu, stmelování kolektivu a budování týmové spolupráce.

Forma zážitkové výuky angličtiny v Hampsonu je oblíbená uzavřenými skupinami zejména proto, že kromě podstatného zdokonalení v angličtině přináší hledání netradičních řešení spolupráce kolektivu a společné překonávání úkolů a výzev.

Institut pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově se nachází v malé vesničce stranou od civilizace a poskytuje tak ideální podmínky pro outdoorové aktivity, což dodává zážitkovému učení novou dimenzi. Kromě toho, že venkovní prostředí působí na účastníky relaxačně, tak přispívá také ke vzniku silnějších zážitků a umožňuje účastníkům využít nové způsoby řešení situací a odkrýt tak rezervy jednotlivců i celého týmu.

Angličtina na lezecké stěně

Angličtina na lezecké stěně

Hampson nabízí standardně celou řadu zážitkových kurzů a nespočet variant těchto kurzů umíme připravit na zakázku přesně podle vašich potřeb. Obvyklé jsou týdenní intenzivní programy, které jsou velmi žádané firemními kolektivy v počtu 10 – 12 účastníků. Během sedmi dnů účastníci získají plnohodnotnou velmi intenzivní výuku  Hampson metodou zrychleného učení. Nedílnou součástí výcviku je i závazek účastníků, že za celou dobu pobytu nepromluví česky. Studenti jsou děleni do skupinek tak, že maximálně na čtyři účastníky připadá jeden lektor se zvláštním výcvikem (čeští lektoři a rodilí mluvčí).

Na základě požadavků klienta je kurz doplněn moduly se sportovní tématikou, které akcelerují program budování týmu, který prolíná celý týden u nás na Ptýrově. Těmito moduly jsou od cyklovýletů a orientace v přírodě, přes zdolávání lanové dráhy a výuky základů kajakování až po výuku lezení na lezecké stěně a rituál přechodu žhavého uhlí. Pro méně sportovně nadšené studenty angličtiny máme zážitkové kurzy s tvorbou divadelního představení v angličtině, společným makrobiotickým vařením, nebo jógou a relaxacemi. Pro dobrodružnější typy naopak angličtinu pod plachtami jachty na Jaderském moři. Veškeré disciplíny vede anglicky mluvící instruktor s odpovídajícím certifikátem pro danou oblast.

Naši klienti hodnotí kladně zejména nebývalou intenzitu našich kurzů, která je v případě zážitkových kurzů umocněna i úsporou nákladů. V jednom týdnu absolvujete současně velmi intenzivní výuku angličtiny a intenzivní program budování týmu.

Zážitkové učení

Zážitkové učení

Velmi intenzivní výuku angli- čtiny jsme citlivě okořenili například outdoorovými aktivitami,…

více informací

Firewalking

Workshopy s firewalkingem

Přechod žhavého uhlí bosou nohou (firewalking) je pro člověka výjimečně transfor- mativní zážitek.…

více informací

Reference

Reference

Není náhoda, že v řadě našich spokojených klientů nechybí jméno čtyřnásob- ného olympijského…

více informací


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web