Individuální výuka v Mladé Boleslavi

Při individuální výuce (One to One) se lektor věnuje pouze jednomu klientovi. Je ideálním řešením ve dvou modelových případech. První je ten, kdy má zájemce před sebou konkrétní cíl, kterým může být vystoupení na konferenci, příprava na pohovor, zkouška či cesta do zahraničí. Takovým cílem může být i příprava na pokračování ve studiu v kurzech po delším výpadku (dorovnání se na pokročilost daného kurzu). Druhým častým důvodem pro volbu individuální výuky je požadavek na odbornou slovní zásobu.

Lektor se věnuje pouze vám

Lektor se věnuje pouze vám

Individuálním způsobem vás v Mladé Boleslavi můžeme vyučovat angličtinu, němčinu, ruštinu a češtinu pro cizince.

Náplň individuální výuky si stanovíte sami na základě úvodní konzultace s naším odborníkem. Můžete si zvolit výuku na bázi naší základní řady učebnic, nebo i speciální program, založený na učebnicích, které vybereme podle vašich individuálních potřeb.

Sami si stanovíte i objem výuky a časový harmonogram. Po vzájemném odsouhlasení vašich požadavků vám vystavíme smlouvu o individuální jazykové výuce, na jejímž základě budete mít rezervován zvolený čas.

Vše je tedy podřízeno vašim individuálním požadavkům - termín výuky, intenzita, zaměření forma (český lektor, rodilý mluvčí) výuky.

Individuální výuka je značně flexibilní. Po vzájemné dohodě můžete změnit termín. Při individuální výuce platíte pouze skutečně absolvované hodiny. Výuku můžete bez udání důvodů předem stornovat. Stornované hodiny (při dodržení podmínek stanovených ve smlouvě) neplatíte.

Vyučovací hodina je u nás ve všech typech kurzů 60 minut. Cena za jednu hodinu kvalitní výuky je příznivá (vyžádejte si konkrétní nabídku). Je našim standardem v Hampsonu, že výuka probíhá v našich k tomu vybavených učebnách na tř. Václava Klementa 601. Výuku vedou jak čeští kmenoví lektoři Hampson, tak rodilí mluvčí.

Objednejte si individuální výuku na hampson@hampson.cz, popř. na telefonu 326 732 732. Manažerka vzdělávání Dana Weberová vám pomůže sestavit individuální studijní plán podle vašich požadavků.

Docházkové kurzy

Docházková výuka dospělých

Hampson pořádá jazykové kurzy v Mladé Boleslavi, kde má v centru města pod jednou střechou sídlo…

více informací

Reference

Reference

Není náhoda, že v řadě našich spokojených klientů nechybí jméno čtyřnásob- ného olympijského…

více informací


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web