Individuální výuka po Skype

Výuka prostřednictvím Skype (obdoba telefonu) je oblíbená u studentů našich pobytových kurzů, kteří si chtějí v mezidobí mezi jednotlivými kurzy udržovat potřebnou kondici. Jedná se o velmi flexibilní formu, kde je čas, intenzita i předmět výuky určován vašimi potřebami. Výhodou je, že zůstáváte v kontaktu s lektory, které jste si oblíbili na Ptýrově. A záleží jen na vás, jestli dáte přednost českým lektorům, nebo rodilým mluvčím.

Výuka kdekoliv a kdykoliv

Výuka kdekoliv a kdykoliv

Výuku po Skype vedou kmenoví lektoři Institutu pro zrychlené učení Hampson, což zaručuje kvalitu, na kterou jste zvyklí z našich kurzů.

Vyučovací jednotky jsou šedesátiminutové za příznivou cenu (vyžádejte si konkrétní nabídku). Výuku si objednáváte vždy na pět hodin dopředu v termínech, které vám vyhovují (7 dni v týdnu / 24 hodin denně).

Tento způsob vyučování vám poskytuje značné časové úspory - váš lektor se připojí k vašemu počítači kdekoliv se momentálně nacházíte, odpadají ztrátové časy s dopravou do kurzu.

Naši klienti hodnotí tuto doplňkovou formu výuky pozitivně - mají pocit, že nejsou rozptylováni okolními vlivy a soustředí se výhradně na cizojazyčnou komunikaci.

Objednejte si Skype výuku na hampson@hampson.cz, popř. na telefonu 326 732 732. Manažerka vzdělávání Dana Weberová vám pomůže sestavit individuální studijní plán podle vašich požadavků a domluví harmonogram konzultací.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web