E-learning

Je známou pravdou, že dosažené znalosti je třeba udržovat. Ideálním nástrojem pro udržení kondice v angličtině, který vám nemusí sebrat víc než 10 minut denně, je e-learningový systém, který vám nabízíme jako doplněk naší živé výuky. Společně s možností konzultace s naším lektorem v něm najdete spolehlivého a velmi levného pomocníka. Zlepšujte a procvičujte si své znalosti angličtiny pravidelně i mezi jazykovými kurzy.

E-learningový systém, který vám nabízíme je umístěný na webu (připojit se můžete odkudkoliv, není nutná žádná instalace ve vašem počítači) a od běžného e-learningového programu liší tím, že neustále analyzuje váš jazykový vývoj a generuje tak cvičení, která odpovídají vaší jazykové úrovni. Umožní vám tak kromě učení i testovat své znalosti a sledovat svůj pokrok. Ať jste v angličtině začátečník či velmi pokročilý, program to rychle pozná a přizpůsobí se vašim individuálním potřebám. Navíc se vám systém připomene emailem tak často, jak si budete přát. Každého klienta e-learningového systému má přidělený Hampson lektor, který má možnost sledovat vaše pokroky a na vyžádání vám může poskytnout konzultace.

Systém vám po všech stránkách poskytuje značnou svobodu. Zaměříte se na oblasti angličtiny, které vás zajímají. Ihned po dokončení krátkého testu můžete srovnat správnost odpovědí, zjistit, kde byla chyba a okamžitě si nechat vysvětlit proč měla odpověď znít jinak. Pochopitelně máte k dispozici i poslechový modul, ve kterém můžete procvičit své porozumění mluvenému slovu.

Hlavním cílem systému nabízeného systému je zkvalitnění a monitorování jazykových znalostí studentů, aniž by byl narušen jejich denní program. Díky tomu, že k provedení testu stačí několik minut, je systém ideální jako doplněk klasické výuky cizích jazyků jak ve firemním prostředí, tak i pro jednotlivce. 

Bližší informace a objednávky si vyžádejte na hampson@hampson.cz, popř. na telefonu 326 732 732.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web