Koučování a osobní poradenství

Kdo by nechtěl dosáhnout největšího představitelného pokroku nejen ve studiu angličtiny, ale ve třech oblastech svého života v průběhu tří měsíců. Koučování, které vám nabízíme, je série dvanácti jednohodinových, na řešení orientovaných rozhovorů s profesionálem, zpravidla v intervalu jednoho týdne. Rozhovory jsou vedeny po Skype z místa, kde se právě nacházíte a odpadají vám tak ztrátové časy. Účinné koučování přináší udržitelný úspěch v jakékoliv oblasti. Kromě toho má dopad i na oblasti, které nejsou přímo předmětem procesu.

Koučování je na výsledek zaměřený proces, který pomáhá lidem dosáhnout vlastních cílů. Zabývá se osobními i pracovními oblastmi a bere v potaz člověka jako celek. Je to velmi efektivní postup, který se zaměřuje zejména na napomáhání vzniku nových myšlenek. Kouč je v tomto procesu odborník, který dokonale ovládá způsob a zná cestu, jak to udělat.

V našem případě se vám bude věnovat certifikovaný kouč Results Certified Coach (RCC) s mezinárodní certifikací kouče pro metodologii koučování podle pravidel mozku – Results Coaching (licencována ICF – International Coach Federation). Tento koučovací přístup byl vyvinut v Austrálii a je založen na nejnovějších poznatcích o fungování mozku.

Věříme, že každý člověk má přirozené tendence a potenciál ke svému růstu a zrání a to nejen v oblasti jazykového vzdělávání. Prostřednictvím koučování, nebo jiné formy individuálních konzultací nabízíme kvalifikovanou a empatickou přítomnost s použitím výkonných nástrojů NLP. Neuro-lingvistické programování (NLP) je považováno za nejcennější syntézu poznatků o komunikaci mezi lidmi od druhé poloviny minulého století, kdy se rozvíjela humanistická psychologie. Tento model nevšedním způsobem propojuje vědní disciplíny jako neurologie, psychologie, lingvistika, kybernetika a teorie systémů. Cílem našich sezení bude vybudovat přesvědčivou vizi toho, čeho v životě dosáhnete.

První konzultaci zdarma si můžete vyžádat na hampson@hampson.cz.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web