Kurzy angličtiny pro firmy

U nás v Hampsonu věnujeme maximální péči jak studentům otevřených kurzů, tak našim firemním a korporátním klientům. Naší hlavní prioritou při sestavování kurzů pro uzavřené skupiny je zajistit špičkovou výuku v objemu a čase, který si sami zvolíte. Zanalyzujeme vaše potřeby a sestavíme vám individuální program pro úspěch vaší firmy i vašich zaměstnanců. Máme vice než dvacetileté zkušenosti v oblasti firemních kurzů jak obecné, tak odborné angličtiny.

Kurzy odborné angličtiny

Kurzy odborné angličtiny

Jedinečnost naší nabídky pro uzavřené skupiny je dána zejména propracovaným systémem organizace výuky, individuální péčí o klienty a je opřena o kvalifikované a zkušené Hampson kmenové lektory. HR manažerům firem poskytujeme bezplatné poradenství a navrhneme optimální strategii a postup výuky. Na základě vašich požadavků sestavíme optimální studijní plán šitý na míru. Doporučíme vhodné učebnice a formu výuky. Obsadíme vaše kurzy kvalitními českými lektory i rodilými mluvčími. Zajistíme vám zpětnou vazbu o docházce a studijních výsledcích. Po celou dobu trvání projektu jsme ve stálém kontaktu s pověřeným pracovníkem zadavatele.

Firemní kurzy na Ptýrově

Firemní kurzy na Ptýrově

I v případě firemních kurzů připravil Hampson nebývale širokou nabídku forem výuky. Můžete si zvolit kurzy docházkové, nebo pobytové formu výuky. Pro firmy zajišťujeme jak individuální výuku one-to-one (také po Skype v rámci celého světa), tak skupinovou výuku v našem centru v Mladé Boleslavi. Kromě toho připravujeme pro uzavřené skupiny z celé republiky i ze zahraničí pobytové kurzy v našem Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově. Zde náš repertoár čítá desítky variant kurzů – počínaje týdenními kurzy obecné angličtiny, přes třídenní konverzační kurzy až po kurzy odborné angličtiny. U firemní klientely jsou velmi oblíbené zážitkové kurzy – například s vedením anglicky mluvícího sportovního instruktora, s přechodem žhavého uhlí, nebo na jachtě v Jaderském moři.

Na základě požadavku zpracujeme jazykový audit, který zatřídí jazykové schopnosti vašich zaměstnanců podle Evropského refenčního rámce pro jazyky. Samozřejmostí jsou u nás výstupní testy po absolvování kurzu. Na přání zajistíme jazykový audit i po absolvování kurzu, nebo mezinárodně platné zkoušky Pearson Test of English. Certifikáty udělené Pearson Language Assessments jsou uznávány universitami a zaměstnavateli po celém světě, včetně České republiky.

Rádi se s vámi spojíme a pomůžeme vám nezávazně si sestavit vzdělávací program, který bude co nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoliv komunikačním prostředkem právě teď.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web