Motivační workshopy s přechodem žhavého uhlí

Přechod žhavého uhlí bosou nohou (firewalking)  je pro člověka výjimečně transformativní zážitek. Zkušenost o tom, že jsem dokázal nemožné, se zapíše nejen do našeho mozku, ale do paměti celého těla, každé naší buňky. Brzy pocítíme, že pak překvapivě snadno zdoláváme i jiné „nemožné“ výzvy, které nám život přináší. Víme, že to zvládneme, protože jsme zvládli i projít ohněm.

Firewalking změní váš život

Firewalking změní váš život

Hampson je jako jediný v České republice držitelem mezinárodní akreditace  Firewalking Institute of Research and Education (F.I.R.E. – U.S.A.) a nabízí vám jedinečnou možnost zažít prastarý rituál, jehož magie spočívá i pro západního člověka v překročení vlastních vnitřních barier. Firewalking je velmi silný osobní zážitek, který ti může přinést mimo jiné zlepšení zdraví a navýšit osobní sílu. Je to však i silný skupinový zážitek, který je hodně o strachu, pochybnostech, odvaze a přátelství.

S rituálem přechodu žhavého uhlí se v Hampsonu můžete setkat jako se součástí některých speciálních zážitkových kurzů angličtiny. Pro uzavřené kolektivy připravujeme na zakázku i motivační workshopy s firewalkingem bez angličtiny. Délku trvání a konkrétní náplň připravíme na základě požadavků klienta. Součástí programu je rituál přechodu žhavého uhlí jako nejsilnější motivační prostředek k překročení limitů jednotlivce i týmu. Dvakrát do roka pořádáme i otevřené víkendové kurzy osobního rozvoje s chůzí po žhavých uhlících.

V průběhu těchto seminářů se naučíte vidět odvahu, kterou máte v sobě. Podstatným způsobem si zdokonalíte intuici. Zažijete si pocit zodpovědnosti sami za sebe a za svoje rozhodnutí. Poznáte, že jednat v souladu se svojí intuicí je bezpečné. Získáte silnější smysl pro orientaci, sílu, odhodlání a důvěru. Tato událost zcela automaticky vyzdvihne na povrch vaše silné stránky a jako nezapomenutelný motivační zážitek vás posílí na celý zbytek života.

Více informací najdete na www.firewalk.cz.

Zážitky pro kolektivy

Zážitková angličtina pro kolektivy

Komunikace s anglickým instruktorem na laně lezecké stěny, instruktáž v angličtině při rituálu…

více informací

Angličtina pro firmy

Kurzy angličtiny pro firmy

Jedinečnost naší nabídky pro uzavřené skupiny je dána zejména propracovaným systémem organizace…

více informací

Internátní kurzy

Pobytové kurzy na Ptýrově

Týdenní velmi intenzivní internátní kurzy angličtiny se konají v malé vesnici Ptýrov poblíž Mladé…

více informací


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web