Naše kurzy

Pobytové kurzy na Ptýrově

Naše pobytové kurzy se konají stranou od civilizace, v Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově – na starém statku, který jsme zrekonstruovali speciálně pro potřeby našeho způsobu velmi intenzivního vzdělávání. Studenti se zde pod jednou střechou učí i jsou ubytováni. V klidném prostředí, jako stvořeném pro intenzivní výuku pořádáme zejména týdenní a třídenní intenzivní pobytové kurzy angličtiny. V nabídce kurzů na Ptýrově najdete i motivační workshopy.

V současné době nemáme žádné kurzy této kategorie otevřeny.

Kurzy docházkové v Mladé Boleslavi pro dospělé

Docházkovým způsobem vyučujeme angličtinu, němčinu, ruštinu a češtinu pro cizince. Vyučujeme také počítačové dovednosti a akreditované rekvalifikační kurzy účetnictví. Intenzivní docházkové kurzy v Mladé Boleslavi se konají v centru města, kde máme pod jednou střechou sídlo společnosti, specializované učebny pro velmi intenzivní výuku a relaxační místnost se zařízením pro audiovizuální stimulaci.

Jazykové kurzy

Kurzy docházkové v Mladé Boleslavi pro děti

Hampson byl jednou z prvních institucí v tehdejším Československu, kde byla zahájena výuka cizích jazyků pro předškolní děti. Tuto tradici neustále rozvíjíme a jako největší centrum mimoškolního vzdělávání v regionu nabízíme kvalitní výuku angličtiny pro všechny věkové kategorie dětí.

Jazykové kurzy

Individuální výuka

Kurzy na zakázku


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web