RITUÁL (B3093) Přechod žhavého uhlí nejen pro rodiče a jejich děti (Motivační workshopy)

Je noc. Teplá, ale tmavá noc. Vítr zlehka pročechrává pás z červených uhlíků, které svítí svojí teplotou okolo 500 stupňů Celsia. Není to obyčejná noc. Společně se svými dětmi stojíte před žhavými uhlíky. Cítíte vůni hořícího dřeva a pouto, které vás s dětmi spojuje. Víte, že brzy přejdete na druhý konec. A pak si řeknete "zvládnu to", uděláte ten první rozhodující krok. Přejdete z jednoho břehu na druhý. Tak jako v nejrůznějších situacích ještě mnohokrát v životě. Vy i vaše děti. Ukládáte tak do každé buňky svého těla zkušenost, že rozhodující je říct si "zvládnu to!" a vykročit. Zkušenost, která pomohla už mnoha dospělým, můžete nyní prožít i se svými dětmi, či vnoučaty. Zažijte společně něco mimořádného, rituál přechodu žhavého uhlí. Rituál, který dodá vašemu vzájemnému vztahu novou kvalitu.

Víkendový workshop s přechodem žhavého uhlí „Rituál“ je připravili pro společnou účast dospělých s dětmi od šesti let do osmnácti let. Mohou to být jak rodiče a jejich děti, nebo prarodiče s vnoučaty, případně jinak spříznění dospělí s dětmi (pro účast dítěte je nutný souhlas rodičů). Semináře se mohou účastnit i lidé starší osmnácti let jak se svými rodilými příslušníky napříč generacemi, tak samostatně. Zejména v případě, že cítí potřebu podstoupit obřad přechodu z jedné fáze života do druhé.

Ačkoli je přechodový rituál nejčastěji spojován s bouřlivým přechodem z dospívání do dospělosti, tak ve skutečnosti existuje mnoho úseků v našem životě, které zasluhují a potřebují svůj rituál. Například z jednoho společenského postavení, nebo období, do druhého, z jedné vztahové roviny do jiné. Každý obřad nám pomáhá vypořádávat se s důležitými životními změnami. Chůze po žhavém uhlí je jednou z nejsilnějších forem přechodového rituálu s obrovskou symbolikou dosažení životní změny vlastním rozhodnutím.

Celý víkend se od pátečního večera do nedělního rána ponese ve jménu změny a každý účastník přijede se svým osobním zadáním. Ať mu je šest, nebo devadesát let. Dostanete jedinečnou možnost naslouchat jiným generacím. Vytvoříme na jeden víkend společně kmenové společenství. Mladší děti budou spát společně se svými rodiči, starší sami pod širákem, nebo ve stanu. Bez rozdílu věku se budeme učit naslouchat hlasu své duše. A jednat jménem své intuice, kdy všechny věci se stávají možnými.

Workshop pomůže mladým, kteří usilovně hledají smysl existence. Pomůže rodičům, kteří prožívají životní etapu, ve které děti opouštějí hnízdo. A pomůže těm, kteří stojí před změnou v zaměstnání, nebo změnou ve vztazích. Pomůže i těm, kteří se chystají opustit pracovní proces a odejít do důchodu. Všechna tato zadání léčí oheň jako posvátná součást přírody a života samotného, symbol Vesmíru v nás všech. Firewalking je hluboce duchovní zážitek, který v každém z nás pozvedne, omladí, obnoví a uzdraví náš vnitřní oheň. V každém z nás je hluboká magie, která se odráží v plamenech.

Workshop „Rituál“ jsme koncipovali tak, aby účastnící každého věku získali zkušenosti s novým, sílu dávajícím příběhem, který jim pomáhá převzít odpovědnost za rozhodnutí, jež budou určovat jejich budoucnost. Pomůžeme vám vytvořit váš osobní příběh, který bude založený na znalosti vašich vlastních osobních hodnot. Firewalking nám dává hlubokou lekci o síle mysli. Má trvalý vliv na naše myšlenky a mění tak naší realitu k lepšímu. Je to praktický způsob, jak poznat své instinkty a naučit se důvěřovat své intuici. Naučit se vzít svůj život do vlastních rukou.

Jste v dobrých rukou

 • workshop vede Pavel Sudík - kouč, hypnoterapeut a zakladatel Institutu pro zrychlené učení Hampson
 • pro přechod žhavého uhlí máme certifikaci amerického Firewalking Institute of Research and Education a dlouholetou praxi
 • pro systemické konstelace výcvik v prestižním Institutu rodinných konstelací u Bhagata J. Zeilhofera
 • využíváme background profesionálního kouče (mezinárodní certifikace Results Coaching, Austrálie) a certifikace v ericksonovské hypnoterapii i neuro-lingvistickém programování

Informace o kurzu

 • Název kurzu: RITUÁL
 • Kód kurzu: B3093
 • Pokročilost: Motivační workshopy
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 17. - 19. května 2019
 • První hodina: v pátek 17. května 2019 v 17.00 hodin
 • Kurz končí: 19. května 2019
 • Cena: 5 555,— Kč za kurz
 • Cena zahrnuje vedení workshopu, ubytování v jednolůžkovém pokoji, vegetariánskou stravu,veškeré potřebné pomůcky, stavovské tričko, CD s originální nahrávkou pro firewalk Pro rodiny výrazné slevy.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji firmě Hampson LA s.r.o., Hampson CS s.r.o., Hampson MB s.r.o., Hampson 4KIDS (dále školitel), se sídlem V. Klementa 601, Mladá Boleslav souhlas ke zpracování svých, zde uvedených, osobních údajů, a to za účelem vedení evidence studentů a nabídky služeb školitele.

Školitel se zavazuje zpracovávat osobní údaje výhradně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, využívat je výhradně k vedení evidence klientů a účastníků kurzu a nabídky služeb školitele, a to toliko po dobu 10 let a zejména nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám.

Beru na vědomí, že jsem oprávněn kdykoliv písemně na adresu školitele sdělit, že již nadále nesouhlasím se zpracováním svých osobních údajů s tím, že neprodleně po doručení uvedeného oznámení budou vaše osobní údaje školitelem vymazány.

Beru na vědomí, že se shora uvedeným smluvním ustanovením můžu vyjádřit nesouhlas pouze neodesláním formuláře (nestisknu tlačítko ODESLAT). Nedojde tím ani k rezervaci kurzu. Tento si můžete poté objednat telefonicky na telefonu 326 732 732, nebo e-mailem na hampson@hampson.cz .


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web