VISION WALK S CHŮZÍ PO ŽHAVÉM UHLÍ (B3091) Cesta za svými sny ... (Motivační workshopy)

V průběhu víkendového semináře si zformulujete hlavní vizi svého života pro příští období a naučíte se vidět odvahu, kterou máte v sobě k dosažení této vize. Podstatným způsobem si zdokonalíte intuici. Zažijete pocit zodpovědnosti sami za sebe a za svá rozhodnutí. Pochopíte a pocítíte, že jednat v souladu s vlastní intuicí je bezpečné. Získáte silnější smysl pro orientaci, sílu, odhodlání a důvěru. Tato událost zcela automaticky vyzdvihne na povrch vaše silné stránky a jako nezapomenutelný motivační zážitek vás posílí na celý zbytek života.

Představte si svůj život takový, jak o něm sníte. Představte si v živých barvách sami sebe uprostřed jednoho ze slunečných dnů takového života. Rozhlédněte se kolem sebe, vidíte tu nádheru? Slyšíte zvuky na pozadí toho krásného dne? Můžete se zhluboka nadechnout. Cítíte vůni toho jedinečného okamžiku? Možná i vnímáte někde uvnitř sebe pocit lehkého brnění, tepla nebo jen cirkulaci energie - ano, to je ten pocit štěstí. Pocit naplnění z toho, že žiju vlastní život podle svých představ. Chcete to tak? Stačí natáhnout ruku, váš ráj je blíž, než si možná myslíte.

Že to jsou jen myšlenky? Prakticky všechno kolem nás bylo kdysi něčí myšlenka. Vydejte se s námi najít svou vizi ideálního života. Přesvědčte se, že realizovat vlastní sny může být jednodušší, než se na první pohled zdá, víte-li, jak na to.

Život bez vizí nebývá naplněný. Stejně frustrující jsou vize nenaplněné. Přijměte pozvání na rituál, který vám dopřeje snít a následně přeměnit své sny v realitu. Umožní vám poznat a přivolat k sobě to, co v životě opravdu chcete. Dovolí vám plně pocítit, že v sobě máte všechny potřebné zdroje pro dosažení svých snů. Součástí rituálu je firewalk. Zážitek přechodu žhavého uhlí bosou nohou vám ukáže, jaký dopad mají myšlenky na všechno ostatní v životě. Myšlenka dokáže změnit chemii mozku a ta následně změní chemii celého těla. Myšlenky jsou způsob, kterým vytváříme vlastní realitu.

Od pátečního odpoledne do pozdního sobotního večera budeme společně pracovat na vaší vizi, a to efektivně a úspěšně. Při práci budeme používat prostředky, které pro vás budou asi nové, možná i nezvyklé. Koneckonců procházet se bosou nohou po žhavém uhlí není zrovna běžná zkušenost.

Ani vám nepřijde, že se vlastně učíte - například to, že život je akce, nikoliv reakce. Že intuice je pro úspěšný život neméně důležitá než intelekt. Pochopíte, že přechod žhavého uhlí je (stejně jako u mnoha kultur) velmi silný rituál k docílení osobního a duchovního růstu a často znamená doslova nový začátek v životě. Firewalking je jedním z nejstarších známých transformačních rituálů člověka. Najdeme jej ve všech významných kulturách a náboženstvích, křesťanskými církvemi počínaje, domorodými kmeny v Africe, Jižní Americe, v jižním Tichomoří a Asii konče. Rituál přechodu žhavého uhlí je napříč kulturami oslavou transformace, změny a znovuzrození.

Stejně tak my v Hampsonu chápeme rituál přechodu žhavého uhlí zejména jako prostředek pro trvalou osobní pozitivní transformaci. V našem pojetí je přechod žhavého uhlí jednou z nejpůsobivějších metafor pro uskutečnění změny ve vlastním životě.

Chůze po žhavém uhlí pro nás není cílem, ale hlavně prostředkem k dosažení šťastnějšího, kvalitnějšího, naplněnějšího života. Účastníky našich workshopů čekala většinou rychlejší či pomalejší pozitivní přeměna. Hlavní efekt nevidíme v podobě adrenalinového zážitku ani v teoretické práci se strachem, ale právě v nastartování trvalé pozitivní změny.

Při své práci využívám nejen více než dvacetileté zkušenosti z oblasti motivace, ale i background aktivního profesionálního kouče (jsem držitelem mezinárodní certifikace kouče pro metodologii koučování podle pravidel mozku - Results Coaching, Austrálie, licencováno ICF). Absolvoval jsem čtyřletý výcvik ericksonovské hypnoterapie (akreditováno psychiatrickou společností České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně). Pro cestu za vizí zužitkuji k vašemu prospěchu znalosti systemického neuro-lingvistického programování (NLP). Jednotlivé nástroje a dovednosti NLP jsem studoval na NLP akademii Erickson College Vancouver.

Necítíte právě nyní ten správný okamžik se rozhodnout a jít do toho? Na začátku je vždy myšlenka, nestačí však jen přemýšlet. Udělejte to! Právě teď! Můžeme vám zajistit nejlepší možný doprovod pro cestu ohněm. Firewalk je moje vášeň a věnuji se mu řadu let. Jako první (a patrně jediný) v České republice mám certifikaci amerického Firewalking Institute of Research and Education. Doprovodil jsem bezpečně přes oheň tisíce účastníků. A těším se i na vás.

Pavel Sudík, zakladatel Institutu pro zrychlené učení Hampson

Jdi za svou vizí - Vision Walk ti přinese

 • více času
 • více peněz
 • více svobody
 • více .....

Informace o kurzu

 • Název kurzu: VISION WALK S CHŮZÍ PO ŽHAVÉM UHLÍ
 • Kód kurzu: B3091
 • Pokročilost: Motivační workshopy
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 24. - 26. května 2019
 • První hodina: v pátek 24. května 2019 v 17.00 hodin
 • Kurz končí: 26. května 2019
 • Cena: 6 111,— Kč za kurz
 • Cena zahrnuje vedení workshopu, ubytování v jednolůžkovém pokoji, vegetariánskou stravu,veškeré potřebné pomůcky, stavovské tričko, CD s originální nahrávkou pro firewalk a jmenovitý certifikát.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji firmě Hampson LA s.r.o., Hampson CS s.r.o., Hampson MB s.r.o., Hampson 4KIDS (dále školitel), se sídlem V. Klementa 601, Mladá Boleslav souhlas ke zpracování svých, zde uvedených, osobních údajů, a to za účelem vedení evidence studentů a nabídky služeb školitele.

Školitel se zavazuje zpracovávat osobní údaje výhradně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, využívat je výhradně k vedení evidence klientů a účastníků kurzu a nabídky služeb školitele, a to toliko po dobu 10 let a zejména nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám.

Beru na vědomí, že jsem oprávněn kdykoliv písemně na adresu školitele sdělit, že již nadále nesouhlasím se zpracováním svých osobních údajů s tím, že neprodleně po doručení uvedeného oznámení budou vaše osobní údaje školitelem vymazány.

Beru na vědomí, že se shora uvedeným smluvním ustanovením můžu vyjádřit nesouhlas pouze neodesláním formuláře (nestisknu tlačítko ODESLAT). Nedojde tím ani k rezervaci kurzu. Tento si můžete poté objednat telefonicky na telefonu 326 732 732, nebo e-mailem na hampson@hampson.cz .


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web