Hampson Refresher UIM (B2993) Oprašovací kurz angličtiny (Pokročilí)

Znáte patrně ten nepříjemně líný pocit těžkého vzduchu v dlouho nevětraném domě. Prvním krokem k obnovení svěžího prostředí je otevření oken a uvolnění cesty pro slunce a čerstvý vzduch. Může se stát, že naše mozkové závity by uvítaly čas od času důkladné provětrání. Pro tento případ jsme vám připravili osvěžovací kurzy angličtiny. Hampson Refresher je specielní opakovací kurz, který důkladně procvičí vaši angličtinu a zdokonalí vaše jazykové dovednosti.

Tento kurz je určen posluchačům úrovně elementary, pre-intermediate, intermediate a upper intermediate, kteří cítí potřebu si zopakovat svoje znalosti angličtiny. Výuka je založena na učebnici Total English Workbook a je tedy naprosto ideálním osvěžením pro studenty kurzů Total English. Nemějte ale obavu, že se budete nudit! Opakovací kurz obsahuje totálně nové materiály i aktivity. Pokud jste si dopřáli delší pauzu ve studiu, tak po absolvování tohoto kurzu se můžete s klidem přihlásit na pokračovací týdenní kurz. Hampson Refresher je ideální i pro ty z vás, kteří si chtějí před výjezdem do ciziny efektivně a přehledně zopakovat a zaktivovat své předchozí znalosti.

Hampson Refresher je opakovací kurz, který přináší čerstvý vzduch do vašich znalostí angličtiny

 • zopakuje slovní zásobu
 • procvičí gramatiku v příslušné pokročilosti
 • rozvine komunikační schopnosti
 • zvýší úroveň porozumění poslechům i psaným textům

Informace o kurzu

 • Název kurzu: Hampson Refresher UIM
 • Kód kurzu: B2993
 • Pokročilost: Pokročilí
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 26. - 29. listopadu 2018
 • První hodina: v pondělí 26.listopadu 2018 v 17 hodin
 • Kurz končí: 29. listopadu 2018
 • Cena: 8 240,— Kč za kurz
  (Cena je uvedena bez DPH 21 %)
 • Cena zahrnuje velmi intenzivní výuku minimálně 12 hodin denně, ubytování, plnou penzi a potravinové doplňky.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji firmě Hampson LA s.r.o., Hampson CS s.r.o., Hampson MB s.r.o., Hampson 4KIDS (dále školitel), se sídlem V. Klementa 601, Mladá Boleslav souhlas ke zpracování svých, zde uvedených, osobních údajů, a to za účelem vedení evidence studentů a nabídky služeb školitele.

Školitel se zavazuje zpracovávat osobní údaje výhradně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, využívat je výhradně k vedení evidence klientů a účastníků kurzu a nabídky služeb školitele, a to toliko po dobu 10 let a zejména nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám.

Beru na vědomí, že jsem oprávněn kdykoliv písemně na adresu školitele sdělit, že již nadále nesouhlasím se zpracováním svých osobních údajů s tím, že neprodleně po doručení uvedeného oznámení budou vaše osobní údaje školitelem vymazány.

Beru na vědomí, že se shora uvedeným smluvním ustanovením můžu vyjádřit nesouhlas pouze neodesláním formuláře (nestisknu tlačítko ODESLAT). Nedojde tím ani k rezervaci kurzu. Tento si můžete poté objednat telefonicky na telefonu 326 732 732, nebo e-mailem na hampson@hampson.cz .


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web