Rodinné konstelace (B2911) Obnovte skrytý tok lásky v rodinném systému (Motivační workshopy)

Hledáte pevný základ pro nový směr ve svém životě? Systemické rodinné konstelace jsou výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů a osobní růst. Na rozdíl od rodinné terapie konstelační přístup nevyžaduje přítomnost celé rodiny. Přijďte si zrušit energetické bloky, které vám brání žít plnohodnotný a šťastný život.

Rodinné konstelace jsou poradenskou, sebepoznávací metodou vyvinutou německým psychiatrem Bertem Hellingerem koncem minulého století. Hellinger pozoroval, že mnozí z nás podvědomě na sebe berou destruktivní rodinné vzory jakými jsou úzkosti, deprese, hněv, pocity viny, osamělost, alkoholismus a dokonce i nemoci.

Konstelace se účastní vždy skupina lidí, z nich každý si postupně staví konstelaci svojí rodiny, přičemž jednotlivé členy zastupují vybraní účastníci sezení. Ostatní členové rodiny se konstelace fyzicky nemusí účastnit, konstelace nám přesto umožní uvědomit si pozadí a příčiny našich vztahů, byť jsou zasunuté hluboko v nevědomí.

Rodinné konstelace nám názorně ukazují, jak jsme propojeni a ovlivněni osudy dalších členů naší rodiny (včetně našich předků). Umožňují nám nahlédnout do přítomnosti a minulosti, která nám mohla být doposud skryta. Psychické síly, sahající mnoho generací zpět, jsou při rodinných konstelacích uvolněny a vyneseny na povrch. Díky tomu dochází často k pozitivním změnám nejen u klienta (účastníka sezení), ale u celého rodinného systému. Máte jedinečnou šanci vyřešit nedorozumění a bloky v rodinných, partnerských a jiných vztazích. Odhalte důvody pro fyzické a emocionální utrpení a přijměte kroky k vlastnímu uzdravení.

Konstelace pomáhají našemu osobnímu rozvoji zejména tím, že se zabývají našimi kořeny. Odhalují dynamiku rodinného systému takovým způsobem, že s ní lze následně pracovat a využít k odstranění potíží, resp. k osobnímu růstu. Lze je však využít analogickým způsobem i v oblasti podnikového poradenství a aplikovat na vztahy firemního systému.

Konstelace vede Pavel Sudík, který se vedení systemických konstelací učil u předního odborníka na konstelace Bahgata Johanna Zeilhofera v Institutu rodinných konstelací. Při své práci s klienty využívá více než dvacetileté zkušenosti z oblasti motivace a dlouhou praxi profesionálního kouče (je držitelem mezinárodní certifikace pro metodologii koučování podle pravidel mozku - Results Coaching, Austrálie). Absolvoval čtyřletý výcvik ericksonovské hypnoterapie (akreditováno psychiatrickou společností České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně). Ve své praxi zužitkovává znalosti systemického neuro-lingvistického programování (NLP), které studoval na NLP akademii Erickson College Vancouver. Je žákem slavného amazonského šamana Dona Guillermo, jehož znalosti a léčitelské schopnosti již léta využívá španělská Královská akademie věd. Miluje takové věci jako chodit po žhavém uhlí bosou nohou - firewalk je jeho vášeň a věnuje se jí řadu let. Jako první (a patrně jediný) v České republice má certifikaci amerického Firewalking Institute of Research and Education. Je zakladatelem a ředitelem Institutu pro zrychlené učení Hampson.

Opravdu to funguje?

 • Někdy jsou účinky konstelací velmi dramatické - navážou se vztahy s lidmi vyloučenými ze systému, neplodné páry otěhotní, naváže se kontakt s dětmi danými k adopci.
 • Běžnější je však postupná změna ve vztazích, klidnější vnitřní pocit, větší zájem rodičů a partnerů. A stane se také, že není žádná bezprostředně viditelná změna.
 • Pro někoho může léčení vyžadovat takovou úroveň vnitřní změny, kterou není schopen v danou chvíli provést. Přesto může pociťovat, jako by byl najednou více v souladu s pohybem své duše, což mu dovolí začít se cítit se v míru sám se sebou.

Informace o kurzu

 • Název kurzu: Rodinné konstelace
 • Kód kurzu: B2911
 • Pokročilost: Motivační workshopy
 • Kde: Mladá Boleslav
 • Termín: 13. října 2018 od 9.00 do 18.00
 • První hodina: v sobotu 13. října 2018 v 9.00 hodin
 • Kurz končí: 13. října 2018
 • Cena: 600,— Kč za kurz
 • Příplatek za prioritní postavení vlastní konstelace je 200 korun.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Veškeré nakládání s osobními údaji na www.hampson.cz se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web