40 FEET FIREWALK (B2705) Chůze po žhavém uhlí delší než obvykle (Motivační workshopy)

Miliony lidí po celém světě už absolvovaly různé podoby workshopů firewalkingu, při kterých se přechází standardně čtyřmetrový pás žhavého uhlí. Jen málo lidí na této planetě však přešlo přes žhavý koberec v délce dvanácti metrů (40 stop). Dvanáctimetrový firewalk je skutečnou výzvou. Je opravdu dlouhý. To vyžaduje jinou míru pozornosti než kratší, běžně pořádané přechody žhavého uhlí. Intenzita a magie dvanáctimetrového firewalkingu zůstane navždy zapsána v každém, kdo to dokázal.

Podle řecké mytologie byl dárcem posvátného plamene pro lidstvo Titán Prométheus. Oheň je dodnes uctíván jako základ života, prostředek pro čištění a obnovu, jako posvátný element. Rituály přechodu žhavého uhlí se vyvíjely nezávisle v Řecku, na Fidži, v Indii a na mnoha dalších částech světa. Firewalking zde historicky plnil funkci duchovně transformační zkušenosti. Byl to vždy obřad, který podporoval změnu. Moderní euro-americké společnosti byl firewalking  představen v osmdesátých letech minulého století Tolly Burkanem jako metoda, která pomáhá lidem rozpoznat jejich plný potenciál. Přechody žhavého uhlí v Hampsonu vede žák Tolly Burkana.

Dvanáctimetrový přechod žhavého uhlí není módním výstřelkem, nebo nástrojem na vydělání peněz, jak se u běžných komerčních firewalkingů občas stává. Je výzvou, která vrací firewalkingu jeho duchovní, posvátný charakter. Vyžaduje profesionální vedení, velký díl vložené energie a podstoupení značného rizika.

Tento opravdu dlouhý firewalking je určen pouze zájemcům, kteří už absolvovali běžný čtyřmetrový přechod žhavého uhlí. Dává nám hlubokou lekci o síle mysli. O tom, že naše myšlenky a přesvědčení mají vliv na prožívanou realitu. Praktickým, prožitkovým způsobem potvrzuje význam našich instinktů a sílu vlastní intuice. Ukazuje nám hloubku lidského potenciálu. A co je nejdůležitější - pomáhá nám posouvat hranice našeho strachu.

Spojte se s tím v sobě, co bylo potlačeno a čeká na své znovuobjevení. Zažehněte, nebo oživte vize svojí duše. Dovolte elementu ohně, aby vás očistil a léčil. Absolvujte dvanáct metrů chůze po žhavém uhlí jako posvátnou modlitbu srdce. Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli chtít vystoupit ze svého strachu a prozkoumat něco tak vzdáleného mimo svojí zónu pohodlí.

Jste v dobrých rukou

 • workshop vede Pavel Sudík - kouč, hypnoterapeut a zakladatel Institutu pro zrychlené učení Hampson
 • pro přechod žhavého uhlí máme certifikaci amerického Firewalking Institute of Research and Education a dlouholetou praxi
 • pro systemické konstelace výcvik v prestižním Institutu rodinných konstelací u Bhagata J. Zeilhofera
 • využíváme background profesionálního kouče (mezinárodní certifikace Results Coaching, Austrálie) a certifikace v ericksonovské hypnoterapii i neuro-lingvistickém programování

Informace o kurzu

 • Název kurzu: 40 FEET FIREWALK
 • Kód kurzu: B2705
 • Pokročilost: Motivační workshopy
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 15. - 17. června 2018
 • První hodina: v pátek 15. června 2018 v 17.00 hodin
 • Kurz končí: 17. června 2018
 • Cena: 5 500,— Kč za kurz
  (Cena je uvedena bez DPH 21 %)
 • Cena zahrnuje vedení workshopu, ubytování v jednolůžkovém pokoji, vegetariánskou stravu – all inclusive. V případě alternativního přespání bez nároku na jednolůžkový pokoj poskytujeme výraznou slevu.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Veškeré nakládání s osobními údaji na www.hampson.cz se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web