CIRCLE OF LIFE (B1845) Sebepoznávací motivační workshop s tancem ve žhavém uhlí (Motivační workshopy)

Necelé tři dny, které věnujete sami sobě, budou náročné. Avšak o to víc budou očišťující. Nahlédnete možná někam, kam jste se do této chvíle nahlédnout neodvážili. Podíváte se na své vztahy a na své místo v systémech, v kterých se nacházíte. Je to pohled, který léčí. A přestože vám to dnes připadá tak trochu neskutečné, tak budete mí touhu to nově nabyté poznání oslavit tancem na žhavém uhlí. Dokončíte očistu sebe i svých vztahů v ohni. Zažijete transformaci, kterou jste patrně ještě nezažili.

V průběhu workshopu se pod bezpečným vedením setkáte tváří tvář s dvěma mocnými silami, které nás provází po celý život. Je to oheň a rodinný systém.

Oheň byl na počátku všeho lidského. Na nevědomé úrovni jej chápeme jako projev silných emocí a vášní, jako elementární sílu a energii, která není vždy neškodná. Oheň je považován za symbol duchovního očištění a transformace či znovuzrození a za symbol rodinného života. Podíváte se proto také na své rodinné systémy. Prostřednictvím systemických konstelací získáte odpovědi na otázky, jako jsou partnerské vztahy, životní potíže, fyzické a psychické nemoci, závislosti, přijetí, smutek, zaměstnanost a finance. Můžete však víkend využít pro firemní potřebu a nají řešení úkolů, jakými může být restrukturalizace, zlepšení komunikace, rozhodování a strategické záležitosti. Konstelace mohou ukázat nový pohled také na problematiku dědictví, rodinné podniky, války, zločiny a rasové otázky.

Systemické (rodinné a firemní) konstelace jsou poradenskou, sebepoznávací metodou vyvinutou německým psychiatrem Bertem Hellingerem koncem minulého století. Hellinger pozoroval, že mnozí z nás podvědomě berou na sebe destruktivní rodinné vzory, jako je úzkost, deprese, hněv, pocity viny, osamělost, alkoholismus a dokonce i nemoci. Rodinné konstelace nám názorně ukazují, jak jsme propojeni a ovlivněni osudy dalších členů naší rodiny (včetně našich předků). Umožňují nám nahlédnout do přítomnosti a minulosti, která nám mohla být doposud skryta. Psychické síly, sahající mnoho generací zpět jsou při rodinných konstelacích uvolněny a vyneseny na povrch. Díky tomu dochází často k pozitivním změnám nejen u klienta (účastníka sezení), ale u celého rodinného systému.

Konstelace pomáhají našemu osobnímu rozvoji zejména tím, že se zabývají našimi kořeny. Odhalují dynamiku rodinného systému takovým způsobem, že s ní lze následně pracovat a využít k odstranění potíží, resp. k osobnímu růstu. Lze je však využít analogickým způsobem i v oblasti podnikového poradenství a aplikovat na vztahy firemního systému.

Systemické konstelace očišťují naši duši. A když je duše čistá a volná, tak tančí. Závěrem workshopu si dopřejete prožít ten pocit, co to je být tak volný, že tančím ve žhavém uhlí.

Jste v dobrých rukou

 • workshop vede Pavel Sudík -kouč, hypnoterapeut a zakladatel Institutu pro zrychlené učení Hampson
 • pro přechod žhavého uhlí máme certifikaci amerického Firewalking Institute of Research and Education
 • pro systemické konstelace výcvik v prestižním Institutu rodinných konstelací u Bhagata J. Zeilhofera
 • využíváme background profesionálního kouče (mezinárodní certifikace Results Coaching, Austrálie) a certifikace v ericksonovské hypnoterapii i neuro-lingvistickém programování

Informace o kurzu

 • Název kurzu: CIRCLE OF LIFE
 • Kód kurzu: B1845
 • Pokročilost: Motivační workshopy
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 27. - 29. května 2016
 • První hodina: v pátek 27. května 2016 v 17.00 hodin
 • Kurz končí: 29. května 2016
 • Cena: 5 500,— Kč za kurz
  (Cena je uvedena bez DPH 21 %)
 • Cena zahrnuje vedení workshopu, ubytování v jednolůžkovém pokoji, vegetariánskou stravu – all inclusive. V případě alternativního přespání bez nároku na jednolůžkový pokoj poskytujeme výraznou slevu.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji firmě Hampson LA s.r.o., Hampson CS s.r.o., Hampson MB s.r.o., Hampson 4KIDS (dále školitel), se sídlem V. Klementa 601, Mladá Boleslav souhlas ke zpracování svých, zde uvedených, osobních údajů, a to za účelem vedení evidence studentů a nabídky služeb školitele.

Školitel se zavazuje zpracovávat osobní údaje výhradně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, využívat je výhradně k vedení evidence klientů a účastníků kurzu a nabídky služeb školitele, a to toliko po dobu 10 let a zejména nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám.

Beru na vědomí, že jsem oprávněn kdykoliv písemně na adresu školitele sdělit, že již nadále nesouhlasím se zpracováním svých osobních údajů s tím, že neprodleně po doručení uvedeného oznámení budou vaše osobní údaje školitelem vymazány.

Beru na vědomí, že se shora uvedeným smluvním ustanovením můžu vyjádřit nesouhlas pouze neodesláním formuláře (nestisknu tlačítko ODESLAT). Nedojde tím ani k rezervaci kurzu. Tento si můžete poté objednat telefonicky na telefonu 326 732 732, nebo e-mailem na hampson@hampson.cz .


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web