CIRCLE OF LIFE (B1845) Sebepoznávací motivační workshop s tancem ve žhavém uhlí (Motivační workshopy)

Necelé tři dny, které věnujete sami sobě, budou náročné. Avšak o to víc budou očišťující. Nahlédnete možná někam, kam jste se do této chvíle nahlédnout neodvážili. Podíváte se na své vztahy a na své místo v systémech, v kterých se nacházíte. Je to pohled, který léčí. A přestože vám to dnes připadá tak trochu neskutečné, tak budete mí touhu to nově nabyté poznání oslavit tancem na žhavém uhlí. Dokončíte očistu sebe i svých vztahů v ohni. Zažijete transformaci, kterou jste patrně ještě nezažili.

V průběhu workshopu se pod bezpečným vedením setkáte tváří tvář s dvěma mocnými silami, které nás provází po celý život. Je to oheň a rodinný systém.

Oheň byl na počátku všeho lidského. Na nevědomé úrovni jej chápeme jako projev silných emocí a vášní, jako elementární sílu a energii, která není vždy neškodná. Oheň je považován za symbol duchovního očištění a transformace či znovuzrození a za symbol rodinného života. Podíváte se proto také na své rodinné systémy. Prostřednictvím systemických konstelací získáte odpovědi na otázky, jako jsou partnerské vztahy, životní potíže, fyzické a psychické nemoci, závislosti, přijetí, smutek, zaměstnanost a finance. Můžete však víkend využít pro firemní potřebu a nají řešení úkolů, jakými může být restrukturalizace, zlepšení komunikace, rozhodování a strategické záležitosti. Konstelace mohou ukázat nový pohled také na problematiku dědictví, rodinné podniky, války, zločiny a rasové otázky.

Systemické (rodinné a firemní) konstelace jsou poradenskou, sebepoznávací metodou vyvinutou německým psychiatrem Bertem Hellingerem koncem minulého století. Hellinger pozoroval, že mnozí z nás podvědomě berou na sebe destruktivní rodinné vzory, jako je úzkost, deprese, hněv, pocity viny, osamělost, alkoholismus a dokonce i nemoci. Rodinné konstelace nám názorně ukazují, jak jsme propojeni a ovlivněni osudy dalších členů naší rodiny (včetně našich předků). Umožňují nám nahlédnout do přítomnosti a minulosti, která nám mohla být doposud skryta. Psychické síly, sahající mnoho generací zpět jsou při rodinných konstelacích uvolněny a vyneseny na povrch. Díky tomu dochází často k pozitivním změnám nejen u klienta (účastníka sezení), ale u celého rodinného systému.

Konstelace pomáhají našemu osobnímu rozvoji zejména tím, že se zabývají našimi kořeny. Odhalují dynamiku rodinného systému takovým způsobem, že s ní lze následně pracovat a využít k odstranění potíží, resp. k osobnímu růstu. Lze je však využít analogickým způsobem i v oblasti podnikového poradenství a aplikovat na vztahy firemního systému.

Systemické konstelace očišťují naši duši. A když je duše čistá a volná, tak tančí. Závěrem workshopu si dopřejete prožít ten pocit, co to je být tak volný, že tančím ve žhavém uhlí.

Jste v dobrých rukou

 • workshop vede Pavel Sudík -kouč, hypnoterapeut a zakladatel Institutu pro zrychlené učení Hampson
 • pro přechod žhavého uhlí máme certifikaci amerického Firewalking Institute of Research and Education
 • pro systemické konstelace výcvik v prestižním Institutu rodinných konstelací u Bhagata J. Zeilhofera
 • využíváme background profesionálního kouče (mezinárodní certifikace Results Coaching, Austrálie) a certifikace v ericksonovské hypnoterapii i neuro-lingvistickém programování

Informace o kurzu

 • Název kurzu: CIRCLE OF LIFE
 • Kód kurzu: B1845
 • Pokročilost: Motivační workshopy
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 27. - 29. května 2016
 • První hodina: v pátek 27. května 2016 v 17.00 hodin
 • Kurz končí: 29. května 2016
 • Cena: 5 500,— Kč za kurz
  (Cena je uvedena bez DPH 21 %)
 • Cena zahrnuje vedení workshopu, ubytování v jednolůžkovém pokoji, vegetariánskou stravu – all inclusive. V případě alternativního přespání bez nároku na jednolůžkový pokoj poskytujeme výraznou slevu.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Veškeré nakládání s osobními údaji na www.hampson.cz se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web