Anna Hrdličková

zpět na seznam lektorů

Anna Hrdličková

Anna Hrdličková

Anička v Hampsonu vyučuje angličtinu a němčinu. Je to přátelská, trpělivá a ctižádostivá lektorka, která se vždy snaží vyjít lidem vstříc. Za nejdůležitější ve výuce pokládá komunikaci v daném jazyce a především ochotu žáka spolupracovat a opravdu se něco naučit.
Na střední škole strávila celý školní rok v USA, kde na Harrisburg High School studovala s průměrem 1, 00. V Americe bydlela u hostitelské rodiny, od které se naučila a dozvěděla mnoho o americké kultuře. Po návratu domů složila zkoušku z angličtiny na úrovni C1 a získala tak mezinárodní certifikát od British Council.
Německý jazyk si zdokonalovala mimo školu i v Německu - nejdříve ve Wolfsburgu, kde brigádně pracovala 2 roky po sobě. Odmaturovala na úrovni B2 a po nástupu na vysokou školu se začala věnovat také odborné slovní zásobě z oblastní medicíny, kterou využila na praxi v Drážďanech a o rok později na praxi v nemocnici v Pirně.
Kromě výuky jazyků studuje Anička 1. lékařskou fakultu v Praze a jak sama říká, toto studium jí naplňuje a miluje ho. Pokud by ale nestudovala tam, tak by se určitě rozhodla pro jazyky - angličtinu a němčinu - protože jí tyto jazyky velmi baví a zajímá se nejen o jazyk samotný, ale i o kulturu a reálie zemí, kde se jimi mluví.
Mimo školu aktivně sportuje - běhá, posiluje, lyžuje a jezdí na snowboardu nebo na běžkách. Cizí jí není ani hudba - od mala hraje na violoncello. Ráda cestuje a poznává nové lidi. Studium v zahraničí jí dalo mimo poznání jiné kultury i větší všeobecný rozhled, získala spoustu zkušeností a tím i mimo jiné schopnost vycházet a najít společné téma snad se všemi lidmi.
Anička je komunikativní, přátelský a veselý člověk, který si užívá učení lidí i sebe sama. Jak říká: "Vždy se snažím, aby se kolem mě lidi cítili dobře a těšili se na naše další setkání."


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web