Sabina Chládková

zpět na seznam lektorů

Sabina Chládková

Sabina Chládková

Sabina o sobě říká, že má velké štěstí, že se může věnovat práci, která je pro ni koníčkem a myslí si, že i její studenti to vidí. Spolu se znalostmi se jim snaží předávat také lásku k jazykům a nadšení k další práci.
Vystudovala Tlumočnictví němčiny a angličtiny v magisterském oboru na Karlově univerzitě. Absolvovala také semestr na univerzitě v Rakousku ve Štýrském Hradci, což byla ve všech směrech obohacující zkušenost, a toto krásné město si zamilovala. Učení jazyků a tlumočení se věnuje aktivně již mnoho let.
Na Ptýrově Sabina vede kurzy angličtiny i němčiny. Na lektorování jí baví právě různorodost a každodenní kontakt s lidmi, kteří se pro ni stávají inspirací, stejně jako ona pro ně, jak doufá, neboť se o to každý den snaží. Nejlepší odměna za její práci je pro ni sledovat, jak lidem něco předává a oni jsou za to vděční.
Ve volném čase se věnuje józe a tanci s obručí, má ráda divadlo jako divák i aktivní účastník - například v divadelní improvizaci. Má ráda dobré jídlo a taky zábavu s dobrými přáteli. Ideálně obojí v kombinaci. Je společenská a ráda zkouším nové věci a objevuji nová místa.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web