Jana Horalová

zpět na seznam lektorů

Jana Horalová

Jana Horalová

Jana je nejen lektorkou angličtiny a němčiny, ale i věčnou objevovatelkou plnou energie, elánu a pozitivní nálady. Ráda se neustále vzdělává a rozvíjí. Vedle magisterského oboru tlumočnictví absolvovala roční intenzivní výcvik Učitel naživo. Účastní se nejrůznějších seminářů profesního a osobnostního rozvoje například jako instruktor jógy smíchu a škály pedagogických a komunikačních seminářů. Jana vede na Ptýrově kurzy angličtiny a němčiny.

Angličtinu a němčinu vyučuje už od začátku studia na vysoké škole. Věnuje se i výuce češtiny jako cizího jazyka, což ji nevídaným způsobem otevírá obzory. Jana říká, že postupem času si pořád více uvědomuje, že se lidem nesnaží jen předávat jazykové znalosti, ale snaží se na ně působit mnohem komplexněji. Naprosto ji naplňuje ten pocit, když vidí, že se díky jejímu malému impulzu člověk (student) začne rozvíjet, a to nejen v oblasti jazykové vybavenosti, ale začne si uvědomovat své přednosti, staví na nich a vzkvétá.

Pravidelně se také podílí na přípravě a vedení mezinárodních výměn mládeže, kde se učí od svých velice zkušených kolegů i od účastníků, a naopak může ostatní inspirovat svými nápady. Vedle pedagogické činnosti také překládá a tlumočí z angličtiny a z němčiny.

V létě většinu jejího jídelníčku tvoří šťavnatý vodní meloun. Dokonce už dělá pokroky v pěstování melounů na zahradě. Velmi se zajímá o principy permakultury a postupně se snaží ji využívat při svém zahrádkaření.

Jana je ráda v kolektivu pozitivních lidí, kteří ji nabíjejí energií, a ona ji pak může vyzařovat dále.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web