Iveta Šebestová

zpět na seznam lektorů

Iveta Šebestová

Iveta Šebestová

Iveta je trpělivá lektorka, která umí na klienty přenést svou neustále dobrou náladu. Umí zároveň působit velmi motivačně, možná i proto že sama se neustále vzdělává a snaží se pořád zlepšovat v čemkoliv, co dělá.
Kromě vysoké školy se může pochlubit studiem angličtiny na zahraničních kurzech, TEFL kurzem a dalšími odbornými kurzy, které absolvovala při svém dlouhodobém pobytu v Anglii. Tam také Iveta dva roky pracovala na manažerské pozici a ve volném čase se věnovala práci s dětmi. Své zkušenosti s výukou sbírala mimo jiné i jako lektorka angličtiny pro automobilovou společnost. Ve volném čase se Iveta ráda věnuje sebevzdělávání, sportu, cestování a lidem. Díky svým koníčkům se dostala do Indie a do Číny a mohla tak poznat spoustu lidí a porozumět jim.
Myslí si, že pokud má člověk možnost poznat rozdílné kultury, rozdílné společenské vrstvy a rozdílná chování lidí, pochopí, jak úžasný svět je, a má najednou chuť předávat své znalosti dál. I proto si udělala několik certifikátů (Personal trainer, Body language, Leadership and management, Diploma in Human resources, Teaching assistant), aby mohla svým studentům předat více informací. Iveta má ráda lidi a komunikaci s nimi, váží si jich a snaží se, aby se v její přítomnosti cítili příjemně a v pohodě.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web