Radovan Vlk

zpět na seznam lektorů

Radovan Vlk

Radovan Vlk

Angličtinu si zamiloval od samého dětství zejména díky své mamince, která pracovala jako učitelka a překladatelka. Více se pak jazykům věnoval na dvojjazyčném gymnáziu v Písku. Svoje znalosti angličtiny zúročil při svém dvouletém působení v Anglii, kde pracoval jako instruktor v outdoorových centrech. Po návratu ze zahraničí úspěšně absolvoval prestižní úroveň (Advance Level) mezinárodní zkoušky Cambridge Certificate in Advance English a začal se zabývat velmi intenzivním způsobem vyučování v Hampsonu.
Radovan vidí jazyk jako živý a stále se měnící organismus s mnoha tvářemi a považuje jeho studium a soustavné osvojování za stěžejní jak pro žáky, tak i učitele. Preferuje takový přístup, kdy je jazyk prostředkem k sebevyjádření, čímž se nám stává věcí vlastní a přirozenou. Věří, že učit cizí jazyk lze nejlépe vytvářením situací, kde jeho použití přirozeně vyplyne z kontextu.
Má rád pohyb, sport-běžky a kolo. Rád cestuje a poznává nové lidi a jejich zvyky. Rodovanovým životním krédem je zůstat věrný sám sobě.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web