FIREWALKING V ROCE 2021 (B3823) Cesta za svými sny ... (Motivační workshopy)

Firewalking je úžasný motivační prostředek. Naučí vás vidět odvahu, kterou máte v sobě k dosažení této vize. Podstatným způsobem si zdokonalíte intuici. Zažijete pocit zodpovědnosti sami za sebe a za svá rozhodnutí. Pochopíte a pocítíte, že jednat v souladu s vlastní intuicí je bezpečné. Získáte silnější smysl pro orientaci, sílu, odhodlání a důvěru. Tato událost zcela automaticky vyzdvihne na povrch vaše silné stránky a jako nezapomenutelný motivační zážitek vás posílí na celý zbytek života. Těší nás váš zájem o tento fenomén. Bohužel období, ve kterém se právě nacházíme, lze přirovnat k rovnici o mnoha neznámých. Z toho důvodu ještě neplánujeme konkrétní workshopy na rok 2021. Uděláme to v okamžiku, kdy rovnice bude mít smysluplné řešení. Svůj zájem o některý z workshopů naprosto nezávazně deklarujte prosím vyplněním formuláře viz níže. Budeme vás pak informovat jako první o otevřených variantách workshopu a termínech. Teprve poté se rozhodnete pro rezervaci konkrétního kurzu.

Firewalking je úžasný motivační prostředek. Naučí vás vidět odvahu, kterou máte v sobě k dosažení této vize. Podstatným způsobem si zdokonalíte intuici. Zažijete pocit zodpovědnosti sami za sebe a za svá rozhodnutí. Pochopíte a pocítíte, že jednat v souladu s vlastní intuicí je bezpečné. Získáte silnější smysl pro orientaci, sílu, odhodlání a důvěru. Tato událost zcela automaticky vyzdvihne na povrch vaše silné stránky a jako nezapomenutelný motivační zážitek vás posílí na celý zbytek života.

Těší nás váš zájem o tento fenomén. Bohužel období, ve kterém se právě nacházíme, lze přirovnat k rovnici o mnoha neznámých. Z toho důvodu ještě neplánujeme konkrétní workshopy na rok 2021. Uděláme to v okamžiku, kdy rovnice bude mít smysluplné řešení.

Svůj zájem o některý z workshopů naprosto nezávazně deklarujte prosím vyplněním formuláře viz níže. Budeme vás pak informovat jako první o otevřených variantách workshopu a termínech. Teprve poté se rozhodnete pro rezervaci konkrétního kurzu.

Informace o kurzu

  • Název kurzu: FIREWALKING V ROCE 2021
  • Kód kurzu: B3823
  • Pokročilost: Motivační workshopy
  • Kde: Ptýrov
  • Termín:
  • První hodina:
  • Kurz končí: 31. prosince 2021
  • Cena: 1,— Kč za kurz
  • Cena zahrnuje ubytování v jednolůžkovém pokoji, vegetariánskou stravu, pomůcky, stavovské tričko, CD a certifikát.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Tento kurz již může být obsazen! Pro přesné informace a expresní rezervaci kurzu kontaktujte studijní referentku Danu Weberovou na telefonu 326 732 732 nebo e-mailu dana@hampson.cz.

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji firmě Hampson LA s.r.o., Hampson CS s.r.o., Hampson MB s.r.o., Hampson 4KIDS (dále školitel), se sídlem V. Klementa 601, Mladá Boleslav souhlas ke zpracování svých, zde uvedených, osobních údajů, a to za účelem vedení evidence studentů a nabídky služeb školitele.

Školitel se zavazuje zpracovávat osobní údaje výhradně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, využívat je výhradně k vedení evidence klientů a účastníků kurzu a nabídky služeb školitele, a to toliko po dobu 10 let a zejména nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám.

Beru na vědomí, že jsem oprávněn kdykoliv písemně na adresu školitele sdělit, že již nadále nesouhlasím se zpracováním svých osobních údajů s tím, že neprodleně po doručení uvedeného oznámení budou vaše osobní údaje školitelem vymazány.

Beru na vědomí, že se shora uvedeným smluvním ustanovením můžu vyjádřit nesouhlas pouze neodesláním formuláře (nestisknu tlačítko ODESLAT). Nedojde tím ani k rezervaci kurzu. Tento si můžete poté objednat telefonicky na telefonu 326 732 732, nebo e-mailem na hampson@hampson.cz .


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web