V.I.P. English UIM (B3381) Tříměsíční výuka angličtiny s nadstandardní péčí (Pokročilí)

Potřebujete se rychle zdokonalit v angličtině a chcete mít svůj pokrok jistý? Nemáte ve zvyku se v životě spokojovat se standardem? Dokážete pracovat naplno, když máte vhodné vedení a motivaci? Pokud jste zodpověděli na tyto otázky kladně, tak je jste právě našli co hledáte: nadstandardní výuku angličtiny s garantovaným výsledkem.

V.I.P. English není pouhý jazykový kurz. Je to pečlivě střižený tréninkový balíček, který perfektně padne každému, kdo ví, co chtít od života, žádá jistotu a nadstandardní starostlivost. Naši klienti i jejich angličtina prochází během dvanácti týdnů zásadní proměnou. Jste totiž kontinuálně v naší odborné péči.

Tříměsíční série je zahájena a ukončena vždy třídenním soustředěním v našem Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově. Výuka zde probíhá na statku z patnáctého století, který byl specielně upraven na středisko pro náš způsob výuky. Jeden lektor se zvláštním výcvikem se věnuje třem až čtyřem studentům. Učíme bez stresu, v relaxovaném stavu. U nás v Hampsonu známe tajemství, jak vás co nejrychleji naučit cizí jazyk a udělat z učení zábavu.

V mezidobí budete mít na šedesát minut týdně svého privátního lektora angličtiny, který vám bude věřit a povede vás prostřednictvím Skype konzultací k úspěchu.

Vaše učení angličtiny citlivě a efektivně podpoříme každodenním e-learningem.

Kromě toho pro vás bude pracovat rovněž šedesát minut týdně formou Skype sezení certifikovaný kouč (Results Coaching Systems), který vás povede k úspěchu celého procesu. Prohloubíte si tak nejen svojí schopnost učit se, ale zlepšíte celkově svůj výkon a potažmo i kvalitu svého života.

Termín úvodního soustředění: 1. - 4. listopadu 2019

Termín závěrečného soustředění: 31. ledna - 3. února 2020

Odesláním přihlášky získáváte:

 • Šest dní velmi intenzivní celodenní výuky v Institutu pro zrychlené učení na Ptýrově
 • Ubytování, plnou penzi a celodenní odbornou péči
 • Privátního lektora angličtiny přes Skype na 60 minut po dobu 12ti týdnů
 • Každodenní e-learning po dobu 12ti týdnů
 • Osobního kouče (Results Coaching Systém), který vás bude v koučovací sérii 12ti sezení koučovat ke třem inspirativním cílům, z nichž jeden bude vaše angličtina
 • Garantovaný pokrok za předpokladu účasti ve všech částech projektu
 • Vynikající cenu (cena přepočtené 45timinutové vyučovací jednotky vychází neuvěřitelných 204 Kč)

Informace o kurzu

 • Název kurzu: V.I.P. English UIM
 • Kód kurzu: B3381
 • Pokročilost: Pokročilí
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 1. - 4. listopadu 2019 a 31. ledna - 3. února 2020
 • První hodina: v pátek 1.listopadu 2019 v 17.00 hodin
 • Kurz končí: 3. února 2020
 • Cena: 37 700,— Kč za kurz
  (Cena je uvedena bez DPH 21 %)
 • Cena zahrnuje 2x 3 dny velmi intenzivní výuku minimálně 12 hodin denně, ubytování s plnou penzí. Dále 12x 60 min individuální výuky po Skype, 12x 60 min koučovací série a každodenní e-learning.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji firmě Hampson LA s.r.o., Hampson CS s.r.o., Hampson MB s.r.o., Hampson 4KIDS (dále školitel), se sídlem V. Klementa 601, Mladá Boleslav souhlas ke zpracování svých, zde uvedených, osobních údajů, a to za účelem vedení evidence studentů a nabídky služeb školitele.

Školitel se zavazuje zpracovávat osobní údaje výhradně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, využívat je výhradně k vedení evidence klientů a účastníků kurzu a nabídky služeb školitele, a to toliko po dobu 10 let a zejména nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám.

Beru na vědomí, že jsem oprávněn kdykoliv písemně na adresu školitele sdělit, že již nadále nesouhlasím se zpracováním svých osobních údajů s tím, že neprodleně po doručení uvedeného oznámení budou vaše osobní údaje školitelem vymazány.

Beru na vědomí, že se shora uvedeným smluvním ustanovením můžu vyjádřit nesouhlas pouze neodesláním formuláře (nestisknu tlačítko ODESLAT). Nedojde tím ani k rezervaci kurzu. Tento si můžete poté objednat telefonicky na telefonu 326 732 732, nebo e-mailem na hampson@hampson.cz .


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web