Matrix (B3193) Týden v angličtině pro maturanty (Středně pokročilí)

Prázdninový kurz MATRIX to je svět angličtiny specielně pro středoškoláky před maturitou, vysokoškoláky či pro pokročilé mladé studenty uvažující o mezinárodní zkoušce. Intenzivní výuku na pozadí obvyklých maturitních témat jsme citlivě zkombinovali s oblíbenými prázdninovými činnostmi mladých lidí, které budou pochopitelně prožívat v angličtině. MATRIX je učení, za které vám budou vaše děti vděčné.

Kurz MATRIX je určený těm, kteří by rádi zdokonalili své jazykové dovednosti a připravili se na maturitní zkoušku, nebo na některou z mezinárodních zkoušek z angličtiny. Intenzivní výuku jsme citlivě zkombinovali takovým způsobem, aby byla podnětná a zajímavá pro mladé lidi.

Maturanti budou na kurzu seznámeni se základní strukturou maturitní zkoušky z anglického jazyka a budou systematicky rozvíjet jazykové dovednosti, které jsou nutné pro její úspěšné absolvování. Zároveň budou průběžně opakovat gramatiku, která je zahrnuta do úrovně maturitní zkoušky. Velký důraz však bude kladen i na rozvoj slovní zásoby a komunikačních dovedností. Varianta pro maturanty využívá moderní učebnici nakladatelství Pearson Longman "Maturita Activator", která zahrnuje vše potřebné ke zvládnutí zkoušky.

Studenti, kteří se rozhodnou pro nejvyšší pokročilost (varianta Exam Accelerator) během kurzu projdou praktickou přípravou na mezinárodní zkoušky z anglického jazyka v úrovni B2, která však je citlivě kombinována s rozvojem obecné angličtiny a jazykových dovedností.

Součástí kurzu jsou i aktivity šité na míru mladým studentům - jako jsou projekty, hry, sportovní činnosti, tvůrčí činnosti, hudba, film. I ty jsou však vedeny výhradně v angličtině. Studenti stráví týden mezi svými vrstevníky a pod vedením profesionálních lektorů. Kurz MATRIX má podobnou strukturu, časový program i značnou intenzitu, na jakou jsou zvyklí naši dospělí posluchači z týdenních kurzů, respektuje však specifika věkové kategorie cílové skupiny.

Spojte příjemné s užitečným:

 • strávíte zajímavý prázdninový týden v angličtině na prahu Českého ráje
 • dostanete profesionální péči kmenových lektoru Hampson
 • záživným způsobem se připravíte k maturitě
 • získáte zvýhodněnou "all inclusive" cenu - školné včetně ubytování a plné penze (Hampson kvalita za podstatně zvýhodněnou cenu)

Informace o kurzu

 • Název kurzu: Matrix
 • Kód kurzu: B3193
 • Pokročilost: Středně pokročilí
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 26. července - 2. srpna 2019
 • První hodina: v pátek 26. července 2019 v 17.00 hodin
 • Kurz končí: 2. srpna 2019
 • Cena: 12 000,— Kč za kurz
  (Cena je uvedena bez DPH 21 %)
 • Cena zahrnuje velmi intenzivní výuku minimálně 12 hodin denně, ubytování a plnou penzi.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji firmě Hampson LA s.r.o., Hampson CS s.r.o., Hampson MB s.r.o., Hampson 4KIDS (dále školitel), se sídlem V. Klementa 601, Mladá Boleslav souhlas ke zpracování svých, zde uvedených, osobních údajů, a to za účelem vedení evidence studentů a nabídky služeb školitele.

Školitel se zavazuje zpracovávat osobní údaje výhradně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, využívat je výhradně k vedení evidence klientů a účastníků kurzu a nabídky služeb školitele, a to toliko po dobu 10 let a zejména nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám.

Beru na vědomí, že jsem oprávněn kdykoliv písemně na adresu školitele sdělit, že již nadále nesouhlasím se zpracováním svých osobních údajů s tím, že neprodleně po doručení uvedeného oznámení budou vaše osobní údaje školitelem vymazány.

Beru na vědomí, že se shora uvedeným smluvním ustanovením můžu vyjádřit nesouhlas pouze neodesláním formuláře (nestisknu tlačítko ODESLAT). Nedojde tím ani k rezervaci kurzu. Tento si můžete poté objednat telefonicky na telefonu 326 732 732, nebo e-mailem na hampson@hampson.cz .


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web