Pod pokličku firewalkingu (B3090) Výcvik, v kterém se naučíte, jak vést vlastní firewalking (Motivační workshopy)

Naučte se vést nejžhavější workshopy na světě. Absolvujte tento motivační instruktorský tréning a nabídněte pak svým klientům ty nejpřesvědčivější metafory pro překonání překážek a dosažení úspěchu. Za čtyři dny si osvojíte vše potřebné k uskutečnění vlastního firewalkingu. Vše prakticky a na vlastní kůži. A nejen to. Naučíte se i přerážení desek holou rukou, lámání šípů a ohýbání ocelových prutů vlastním krkem. A mnohem více.

Připravili jsme pro vás (v České republice patrně první a jediný) výcvikový kurz, který vás naučí organizovat firewalking pro vaši rodinu, přátele, nebo veřejnost. Kromě vlastního firewalkingu vás naučíme i další motivační disciplíny jako je chůze po skleněných střepech, lámání šípů vlastním krkem, rozbíjení desek holou rukou, nebo ohýbání železných tyčí. Žádné předběžné znalosti, ani předchozí zkušenosti s firewalkingem nejsou vyžadovány. Pouze odhodlání a připravenost absolvovat neobvyklý výcvik.

Kurz je vhodný pro profesionály zabývající se motivací a teambuildingem. V zahraničí podobné kurzy absolvuje také mnoho lidí výhradně pro své osobní posílení a duchovní rozhled a nemají v úmyslu někdy pořádat firewalking.

Během workshopu se naučíte rozumět typům dřeva, prakticky se naučíte stavět hranice, rozhrabávat oheň a připravovat koberec žhavých uhlíků. Pozornost bude věnována i bezpečnosti firewalkingu. Seznámíte se s potřebnými základy motivace a neuro-lingvistického programování (NLP). Po absolvování budete mít veškeré znalosti a předpoklady pro vedení vlastního workshopu s firewalkingem.

Kurz vede Pavel Sudík – life kouč, který kromě „klasické“ vysoké školy studoval i šamanismus, hypnoterapii, koučování, NLP a systemické konstelace. Pro vedení kurzů s chůzí po žhavém uhlí vyškolený v americkém Firewalking Institute of Research and Education s certifikátem od nestora moderního firewalkingu Tolly Burkana. Byl více jak 25 let ředitelem přední jazykové školy Hampson, kde získal dlouholetou praxi v oblasti motivace. Úspěšně absolvoval čtyřletý akreditovaný výcvik ericksonovské hypnotické a nehypnotické strategické psychoterapie. Má mezinárodní certifikaci kouče Result Coaching (RCC) a certifikaci v neuro-lingvistickém programování získanou na akademii Erickson College Vancouver. Je žákem slavného amazonského šamana Dona Guillermo, jehož znalosti a léčitelské schopnosti již léta využívá španělská Královská akademie věd. Učil se i od buddhistických mnichů v klášterech v Himalájích. A má za sebou několik kilometrů chůze po žhavém uhlí a tisíce klientů, kteří absolvovali jeho workshopy.

Výcvik je možné absolvovat pouze za předpokladu přijetí vlastního rizika.

Přijímáme předběžné přihlášky. Místo konání a termín výcviku bude konzultován s předběžně přihlášenými. Kurz je pětidenní. Cena all-inclusive se v minulých letech pohybovala 27 - 33 tisíc Kč. V letošním roce bude upřesněna podle místa konání a souvisejících nákladů na ubytování a stravu. Počet míst je striktně limitován.

Tento ojedinělý výcvik vám poskytne:

 • možnost nahlédnout pod pokličku úspěšného vedení motivačních workshopů
 • osvojení dynamiky vedení a přípravu struktury vlastního semináře
 • zásady pro bezpečného provázení přes žhavé uhlí
 • orientaci v typech dřeva a protipožárních zásadách
 • rozvinutí hlubokého vztahu k živlu ohně
 • základy neuro-lingvinistického programování potřebné pro úspěšné vedení semináře
 • potřebné know-how pro další motivační aktivity jako je chůze po skle, lámání šípů a ohýbání tyčí
 • náměty jak tvořit program vlastního semináře
 • plnou důvěru k vedení vlastních projektů
 • možná i nějaký puchýř na chodidle
 • ale zejména jiskru do vašeho života :)

Informace o kurzu

 • Název kurzu: Pod pokličku firewalkingu
 • Kód kurzu: B3090
 • Pokročilost: Motivační workshopy
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 13. - 17. května 2019
 • První hodina: v pondělí 13. května 2019 ve 13.00 hodin
 • Kurz končí: 17. května 2019
 • Cena: 30 000,— Kč za kurz
 • Cena zahrnuje výcvik, ubytování v jednolůžkovém pokoji, vegetariánskou stravu - all inclusive. Cena je platná při úhradě do 31. 3. Od 1. 4. pak 33.000,- Kč.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji firmě Hampson LA s.r.o., Hampson CS s.r.o., Hampson MB s.r.o., Hampson 4KIDS (dále školitel), se sídlem V. Klementa 601, Mladá Boleslav souhlas ke zpracování svých, zde uvedených, osobních údajů, a to za účelem vedení evidence studentů a nabídky služeb školitele.

Školitel se zavazuje zpracovávat osobní údaje výhradně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, využívat je výhradně k vedení evidence klientů a účastníků kurzu a nabídky služeb školitele, a to toliko po dobu 10 let a zejména nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám.

Beru na vědomí, že jsem oprávněn kdykoliv písemně na adresu školitele sdělit, že již nadále nesouhlasím se zpracováním svých osobních údajů s tím, že neprodleně po doručení uvedeného oznámení budou vaše osobní údaje školitelem vymazány.

Beru na vědomí, že se shora uvedeným smluvním ustanovením můžu vyjádřit nesouhlas pouze neodesláním formuláře (nestisknu tlačítko ODESLAT). Nedojde tím ani k rezervaci kurzu. Tento si můžete poté objednat telefonicky na telefonu 326 732 732, nebo e-mailem na hampson@hampson.cz .


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web