Lifestyle PIM (B3006) Pět dnů angličtiny, kterou se skutečně mluví! (Mírně pokročilí)

Chybí vám jistota, že to, co se učíte na hodinách angličtiny, dovedete uplatnit v běžném životě? Lifestyle je pak tou správnou volbou. Významně rozšíříte svou slovní zásobu a naučíte se mnoho užitečných tipů, které vám pomohou nenechat se zaskočit situací v práci, na pracovním obědě, na cestách, na konferenci, ve škole či při řešení pracovních mailů a prezentací.

Pětidenní kurz Lifestyle jsme koncipovali tak, aby zahrnoval zejména každodenní jazyk lidí, kteří potřebují angličtinu pro práci, cestování a společenský život. Jeho absolvováním získáte větší sebejistotu v pracovní komunikaci, ale pomůže vám také efektivně komunikovat mimo pracovní prostředí.

Za použití moderních materiálů, které kloubí angličtinu běžnou a pracovní, probere velké množství témat, která jsou aktuální a praktická.

Zkušení kmenoví lektoři Hampsonu společně s rodilími mluvčimi vás vtáhnou do funkčního jazyka, který vám následně ve vaší praxi pomůže vybudovat úspěšné obchodní a společenské vztahy a vyhnout se selhání v anglické komunikaci. A to jak v domácím prostředí, tak v interkultruním kontextu.

Pět důvodů proč zvolit Lifestyle:

 • kurz vám dá sebevědomí v anglické komunikaci v široké škále situací
 • díky kvalifikovaným rodilým mluvčím se seznámíte praktickým způsobem s živou angličtinou
 • pět dní, které věnujete angličtině , vám naplno rozšíří nebývalým způsobem slovní zásobu
 • zažijete kurz, vystavěný na pevných osnovách gramatiky, slovní zásoby, mluvení a poslechu
 • v Hampsonu se vždy hodně naučíte, ale zároveň si svým způsobem odpočinete :)

Informace o kurzu

 • Název kurzu: Lifestyle PIM
 • Kód kurzu: B3006
 • Pokročilost: Mírně pokročilí
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 10. - 14. prosince 2018
 • První hodina: v pondělí 10. prosince 2018 v 9.00
 • Kurz končí: 14. prosince 2018
 • Cena: 13 594,— Kč za kurz
  (Cena je uvedena bez DPH 21 %)
 • Cena zahrnuje velmi intenzivní výuku minimálně 12 hodin denně, ubytování, plnou penzi a potravinové doplňky.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji firmě Hampson LA s.r.o., Hampson CS s.r.o., Hampson MB s.r.o., Hampson 4KIDS (dále školitel), se sídlem V. Klementa 601, Mladá Boleslav souhlas ke zpracování svých, zde uvedených, osobních údajů, a to za účelem vedení evidence studentů a nabídky služeb školitele.

Školitel se zavazuje zpracovávat osobní údaje výhradně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, využívat je výhradně k vedení evidence klientů a účastníků kurzu a nabídky služeb školitele, a to toliko po dobu 10 let a zejména nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám.

Beru na vědomí, že jsem oprávněn kdykoliv písemně na adresu školitele sdělit, že již nadále nesouhlasím se zpracováním svých osobních údajů s tím, že neprodleně po doručení uvedeného oznámení budou vaše osobní údaje školitelem vymazány.

Beru na vědomí, že se shora uvedeným smluvním ustanovením můžu vyjádřit nesouhlas pouze neodesláním formuláře (nestisknu tlačítko ODESLAT). Nedojde tím ani k rezervaci kurzu. Tento si můžete poté objednat telefonicky na telefonu 326 732 732, nebo e-mailem na hampson@hampson.cz .


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web