Contact English Five (B2978) English for work, socializing and travel (Středně pokročilí)

Týdenní pobytové intenzivní kurzy Contact English konané v Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově jsou šité na míru současnému trendu umět co nejdříve angličtinu použít v práci, při společenském kontaktu a při komunikaci v zahraničí. Kurz má za cíl systematický rozvoj mluveného jazyka a zahrnuje gramatiku pouze v nejnutnější míře. Je-li vaším cílem strávit týden v angličtině s maximálním zřetelem na konverzaci, doporučujeme vám zvolit právě tento kurz. Učíte se s námi doslova od probuzení do usnutí. Tento typ kurzu ve větší míře využívá zážitkové angličtiny, projektové práce a her. V této řadě kurzů si můžete vybrat ze čtyř stupňů pokročilosti.

Kurzy Contact English jsou založeny na výukových materiálech, které byly specielně vyvinuty, aby pomohly studentům budovat úspěšné obchodní a společenské vztahy v angličtině. Materiály kladou zřetel na rychlý rozvoj konverzační schopností a funkčního jazyka.

Všechny naše velmi intenzivní pobytové kurzy jsou vedeny naší Hampson metodou. Učíte se velmi intenzivně během celého dne, ale v relaxované atmosféře. Přes náročnou práci odjíždí většina našich posluchačů s pocitem odpočinku. Očekávejte však, že takto intenzivní výuka nemůže být vedena klasickým způsobem a některé aktivity vám můžou připadat jako značně netradiční.

Počínaje pokročilostí Pre-Intermediate probíhá veškerá konverzace, včetně vzájemné komunikace mezi studenty pouze v angličtině.

Volit si může z těchto úrovní:

 • Elementary
 • Kurzy pro absolventy Pre-Elementary kurzů a "chronické" začátečníky. Učebnice předpokládají, že se student již v minulosti s elementárními základy angličtiny setkal. I v této úrovni je zřetel brán na co nejefektivnější zdokonalení mluveného projevu.

  Pre-Intermediate
 • Kurzy pro studenty angličtiny, kteří již ovládají základy jazyka i gramatického systému a potřebují si zopakovat a rozšířit svoje vědomosti. Rozšířením slovní zásoby a znalostí funkčního jazyka dostanou studenti možnost učinit výrazný krok směrem k plynulému a sebevědomému projevu.

  Intermediate
 • Kurzy této pokročilosti jsou určeny středně pokročilým studentům, kteří se již anglicky domluví. Studenti budou rozvíjet slovní zásobu a dostanou prostor plně využít a rozšířit své znalosti při řešení aktuálních témat z nejen pracovního prostředí.

  Upper Intermediate
 • Tento stupeň je určen pokročilým zájemcům o studium, kteří již rutinně ovládají základní gramatiku a konverzační témata. Studenti během týdne dostanou prostor plně využít své vědomosti a strávit týden pouze v angličtině za výrazného rozvoje slovní zásoby.

Informace o kurzu

 • Název kurzu: Contact English Five
 • Kód kurzu: B2978
 • Pokročilost: Středně pokročilí
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 15. - 19. října 2018
 • První hodina: v pondělí 15. října 2018 v 9.00
 • Kurz končí: 19. října 2018
 • Cena: 13 594,— Kč za kurz
  (Cena je uvedena bez DPH 21 %)
 • Cena zahrnuje velmi intenzivní výuku minimálně 12 hodin denně, ubytování, plnou penzi a potravinové doplňky.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Veškeré nakládání s osobními údaji na www.hampson.cz se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web