Deutsch Kompakt II. (B2934) Konverzační kurz, který rozšíří Vaše komunikační schopnosti (Středně pokročilí)

Intenzivní kurz němčiny Deutsch Kompakt je kurz pro studenty němčiny, kteří chtějí během tří dnů rozvinout své konverzační schopnosti, prohloubit svou slovní zásobu a procvičit hlavní gramatické jevy své úrovně. Během dvou, nebo tří dnů se budete rozvíjet v oblasti praktických témat obecné němčiny. Kurz jsme pro vás připravili v devíti modulech rozdělených do třech úrovní pokročilosti. Každý z těchto bloků lze absolvovat samostatně, nebo v libovolném pořadí.

Kurz využívá studijní materiály, které kladou maximální důraz na autentické situace, se kterými se může student v německé komunikaci setkávat. Přestože přináší systematický rozvoj mluveného i psaného jazyka včetně gramatického aparátu, tak upřednostňuje živý jazyk před znalostí konkrétní slovní zásoby a gramatických struktur. Výuka probíhá v nebývalé intenzitě - studenti se učí doslova od probuzení do usnutí.

Výuka je založená na probírání pouze stěžejních gramatických témat a jejich následném procvičení. Kurz je ideální pro všechny, kteří se potřebují rozmluvit, ale zároveň je trápí nedostatek slovní zásoby a chtějí svou slovní zásobu rozšířit a zdokonalit.

Deutsch Kompakt vám přinese:

 • optimální podmínky pro významný posun ve studiu
 • velmi intenzivní výuku němčiny od probuzení do usnutí
 • maximální důraz na autentické situace při rozvoji komunikačních schopností
 • individuální péči o každého studenta (jeden lektor připadá maximálně na čtyři účastníky)
 • výuku v relaxovaném stavu

Informace o kurzu

 • Název kurzu: Deutsch Kompakt II.
 • Kód kurzu: B2934
 • Pokročilost: Středně pokročilí
 • Kde: Ptýrov
 • Termín: 5. - 7. října 2018
 • První hodina: v pátek 5. října 2018 v 17 hodin
 • Kurz končí: 7. října 2018
 • Cena: 5 955,— Kč za kurz
  (Cena je uvedena bez DPH 21 %)
 • Cena zahrnuje velmi intenzivní výuku minimálně 12 hodin denně, ubytování, plnou penzi a potravinové doplňky.

Nezávazná přihláška

Okamžikem odeslání nezávazné přihlášky si rezervujete místo ve zvoleném kurzu (pokud v něm ještě volná místa jsou). Z naší strany je tato rezervace závazná do data uvedeném na návrhu smlouvy, kterou obdržíte do týdne na zadanou listovní adresu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji firmě Hampson LA s.r.o., Hampson CS s.r.o., Hampson MB s.r.o., Hampson 4KIDS (dále školitel), se sídlem V. Klementa 601, Mladá Boleslav souhlas ke zpracování svých, zde uvedených, osobních údajů, a to za účelem vedení evidence studentů a nabídky služeb školitele.

Školitel se zavazuje zpracovávat osobní údaje výhradně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, využívat je výhradně k vedení evidence klientů a účastníků kurzu a nabídky služeb školitele, a to toliko po dobu 10 let a zejména nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám.

Beru na vědomí, že jsem oprávněn kdykoliv písemně na adresu školitele sdělit, že již nadále nesouhlasím se zpracováním svých osobních údajů s tím, že neprodleně po doručení uvedeného oznámení budou vaše osobní údaje školitelem vymazány.

Beru na vědomí, že se shora uvedeným smluvním ustanovením můžu vyjádřit nesouhlas pouze neodesláním formuláře (nestisknu tlačítko ODESLAT). Nedojde tím ani k rezervaci kurzu. Tento si můžete poté objednat telefonicky na telefonu 326 732 732, nebo e-mailem na hampson@hampson.cz .


Nepřehlédněte

V.I.P. English

V.I.P. English

Výrazný pokrok v angličtině pro každého, kdo vyžaduje jistotu a mimořádnou péči.

přejít na web

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Výborné pro každého, kdo se zajímá o řešení svých životních problémů.

přejít na web

Pearson Test

Pearson Test

Mezinárodně platné zkoušky z angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson.

přejít na web